Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Narkotikų istorija atsidūrė teisme

Narkotikų istorija atsidūrė teisme (0)

2017-11-03

Į Jurbarko r. apylinkės teismą atiduota byla, kurioje trys asmenys kaltinami narkotikų turėjimu ir platinimu. Jei teismas trijulę pripažins kalta padarius jiems inkriminuojamus nusikaltimus, dviem vyrams ir moteriai gresia kalėjimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Visi trys asmenys – rajono gyventojai, abu vyrai – ir anksčiau buvo žinomi policijai. Jie bausti už įvairius nusikaltimus, – nuo chuliganizmo iki vagysčių. Moteris į pareigūnų akiratį nebuvo papuolusi.

Narkotikų voratinklio siūlo galą pareigūnai užčiuopė 2016-ųjų lapkričio 12 d. Tuomet, apie 16.30 val., Jurbarke, Muitinės g., Jurbarko policininkai patikrinti sustabdė įtarimą sukėlusį automobilį „Audi 80“. Per apžiūrą automobilio keleivio kelnių kišenėje buvo rastas maišelis su 1,333 g balsvos spalvos miltelių.

Pareigūnams kilo įtarimų, kad tai gali būti narkotikai. Ekspertai patvirtino, kad milteliuose įmaišyta 0,106 g metamfetamino.

Paaiškėjus, kad radinys nelegalus, asmeniui pareikšti įtarimai pagal Baudžiamojo kodekso 259 str. 2 d. Įstatymas numato, kad neteisėtai gaminus, perdirbus, įgijus, laikius, gabenus ar siuntus nedidelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų neturint tikslo jų parduoti ar kitaip platinti, asmuo baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba bauda ar areštu.

Tačiau policijos darbas tuo nesibaigė. Tęsdami tyrimą pareigūnai 2016-ųjų spalio 15 d. apie 17 val. pas Jurbarke, Kęstučio g., gyvenančią moterį atlikę kratą rado ir paėmė seife laikytus narkotikus. Policininkai rado 18,376 g baltos spalvos miltelių, kuriuose buvo įmaišyta 1,485 g metamfetamino.

Seife taip pat rastos narkotikams sverti skirtos itin jautrios elektroninės svarstyklės bei užrašai.

Moteriai buvo pareikšti kaltinimai pagal Baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. įtariant, kad ji narkotines medžiagas laikė turėdama tikslą jas parduoti ar kitaip platinti. Pagal šį straipsnį numatomas įkalinimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Atliekant tyrimą buvo nustatytas dar vienas istorijoje dalyvavęs asmuo – narkotikus iš moters galimai paėmęs ir automobiliu važiavusiam keleiviui perdavęs vyras. Jam pareikšti tokie patys kaltinimai kaip ir moteriai.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook