Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Parasparnininkai pagerbė žuvusį bendražygį

Parasparnininkai pagerbė žuvusį bendražygį (0)

2014-05-20

paramotoring.lt nuotr.

Sekmadienio vakarą jurbarkiečiai prie Nemuno galėjo stebėti vieną kartą per metus matomą vaizdą – būrį aplink tiltą besisukiojančių ir pro jį nardančių parasparnių. Tradiciniu skrydžiu iš Kauno į Jurbarką Lietuvos parasparnininkų bendruomenė kasmet pagerbia 2011 m. gegužės 11 d. žuvusį bendražygį Valdą Ragaišį.

Parasparniu skridęs vyras žuvo,kai bandė praskristi po tiltu per Nemuną. Dėl nežinomų priežasčių parasparnininkas palietė vandenį, prarado greitį ir įkrito į upę. Nors į pagalbą greitai atskubėjo šalimais motorine valtimi plaukioję vyrai, kurie V. Ragaišį ištraukė į krantą, medikai parasparnininkui padėti jau negalėjo.

Atmindami žuvusį bendražygį parasparnių bendruomenės nariai kasmet atkartoja V. Ragaišiui lemtingu tapusį maršrutą iš Kauno į Jurbarką. Maždaug 85 kilometrų ilgio skrydį, kuris trunka apie porą valandų, parasparnininkai pavadino „Valdo keliu“.

Atskridę į Jurbarką parasparnininkai tradiciškai apsuko kelis ratus aplink tiltą, iš dangaus apžiūrėjo miestą ir nusileido ant žemės. Tuomet kelionės dalyviai prie V. Ragaišio žūties vietos uždegė žvakes ir prisiminė Anapilin išėjusį bendražygį.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook