Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Partrenkė alų gėrusį dviratininką

Partrenkė alų gėrusį dviratininką (1)

2018-05-12

Šeštadienį, apie 19.45 val., ties Šiline įvyko nelaimė. Pirminiais duomenimis, automobiliu važiavę jaunuoliai partrenkė dviratininką. Pasak liudininkų, incidentas įvyko tuomet, kai nukentėjusysis vairuodamas gėrė alų ir nesuvaldęs dviračio išvažiavo į važiuojamą dalį.

Čia dviratininką ir kliudė automobilis. Panašu, kad alumi, kuris išsiliejo ant asfalto, mėgavęsis dviratininkas smarkiai nenukentėjo – atsipirko sumušimais ir apibrozdinimais.

Tikslias įvykio aplinkybes nustatys policija, kuri pradėjo ikiteisminį tyrimą. Kadangi žmogus nukentėjo, o automobilis nebuvo apgadintas, pareigūnai dviratininkui surašė protokolą už tai, kad važiavo girtas.

„Labai gaila, kad žmonės vis dar nesupranta, jog alkoholis yra didelis pavojus. Geriausias to pavyzdys – prieš porą metų nutikusi tragedija, kai maždaug ties Dainių miškeliu dviračiu važiavo neblaivi moteris. Ji vežėsi maišą su alkoholio buteliais. Maišas pateko tarp dviračio rėmo ir priekinio rato. Moteris nuvirto tiesiai po pravažiuojančio automobilio ratais ir žuvo“, – pasakojo Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Pasak pareigūno, lyginant su pernai, dviratininkų, motorolerių vairuotojų ir pėsčiųjų pažeidimų išlieka tiek pat, tačiau daugėja prie vairo girtų įkliuvusių automobilių vairuotojų.

Smurtautojas paspruko

Gegužės 14 d. apie 19 val. policija skubėjo į Klausučius (Seredžiaus sen.). Namuose prieš 36-erių sugyventinę smurtavo metais vyresnis vyras. Supratęs, kad prisidarė nemalonumų ir atvyksta policija, galimai neblaivus smurtautojas paspruko.

Be alkoholio neapsiėjo ir gegužės 13 d. apie 20.30 val. Viešvilėje kilęs konfliktas. Du girti vyrai (33-ejų ir 25-erių) sumušė taip pat neblaivų sugėrovą. Aukai nustatytas 1,31 prom. girtumas.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook