Balsavimas

Ar maudotės Nemune?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Paskynuose peršautas katinas

Paskynuose peršautas katinas (2)

2017-07-13

Ketvirtadienio rytą į Paskynus (Šimkaičių sen.) skubėjo aplinkosaugininkai ir policija. Paaiškėjo, kad gyvenvietėje kaimynų katiną galėjo peršauti medžiotojas. Liudininkų teigimu, vyras greičiausiai taip atkeršijo gyvūnui už galimai papjautus viščiukus.

Šūvis Paskynuose nuaidėjo vakar, apie 16 val. Sužalotas katinas pats parėjo namo. Išvydę augintinį Mikį visą kruviną trys vaikai patyrė didžiulį stresą, o namiškiai iškart nesuprato, kas įvyko. Įtarimai, kad šautuvu pasišvaistė kaimynas, kilo tik ketvirtadienio rytą. Tuomet žmonės kreipėsi į aplinkosaugininkus.

Į vietą nuvykę pareigūnai apžiūrėjo gyvūną ir apklausė kaimynus. Kadangi pareigūnams beveik nekilo abejonių, kad katino kūne žiojėjanti žaizda – šautinė, jie apie incidentą pranešė policijai.

„Apklausėme kaimynus, trys skirtingose vietose gyvenantys žmonės nurodė kryptį, kuria girdėjo šūvį. Visi nurodė kryptį į tą pačią sodybą. Taip pat galimai šovusio vyro sugyventinė prasitarė, kad katiną galėjo peršauti būtent jis. Visa medžiaga perduota policijai, toliau jie vykdys tyrimą“, - sakė Jurbarko r. aplinkos apsaugos agentūros vedėjas Andrius Šašys.

Aplinkosaugininkai sužeistą katiną nuvežė į Jurbarke esančią Alvydo Šimkūno veterinarijos vaistinę. Veterinaras A. Šimkūnas apžiūrėjo katiną ir skyrė gydymą. Visa tai specialistas padarė nemokamai.

„Katinui sužalota krūtinė, gali būti, kad peršautas plautis. Ar išgyvens – kol kas neaišku, tai paaiškės per keletą dienų. Taip smarkiai sužalotų gyvūnų į mūsų rankas patenka retai. Dažniausiai sužalojimai nebūna rimti, padaromi oriniais šautuvais. Šis atvejis – daug rimtesnis“, - sakė A. Šimkūnas.

Sužalotą Mikį aplinkosaugininkai nuvežė atgal į Paskynus. Katiną slaugys ir bandys pagydyti jo šeimininkai.

Jei paskyniškio kaltė bus įrodyta, jo laukia rimti nemalonumai. Vyrui greičiausia teks apsilankyti teisme ir atsisveikinti ne tik su medžiotojo bilietu, bet ir turimais ginklais.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje.

„Šviesos“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook