Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Penktadienį - šeimų šventė!

Penktadienį - šeimų šventė! (0)

2018-09-27

Šį penktadienį nuo 15 iki 19 valandos Jurbarko miesto gyventojus ir svečius į vieną vietą sukvies neįtikėtinai linksmas ir pramogų gausus nemokamas renginys - ,,Jurbarko šeimų šventė’’. Prie Jurbarko tilto vyksianti šventė paskutinįjį rugsėjo penktadienį dovanos nemokamus atrakcionus vaikams, edukacinius užsiėmimus ir estafetes šeimoms.

 Gausa nemokamų pramogų

 Nuo 15 iki 19 valandos vyksiantis renginys nestokos pramogų, o svarbiausia, jog visos veiklos bus – nemokamos. Vaikų lauks net 6 nemokami pripučiami batutai, vandens kamuolių pramoga bei mašinėlių erdvė. Čia pat prie Jurbarko tilto bus rengiami ir edukaciniai užsiėmimai visai šeimai: sveiko saldumyno gamyba, atrask daržoves iš naujo, arbatos gaminimo pamoka bei arbatos grybo gaminimo pamokos. Negana to, šeimos bus įtraukiamos ir į aktyvias pramogas. Jų lauks linksmosios estafetės, kurių laimėtojai bus apdovanoti šventę įprasminančia atributika.

Kviečiami visi

 Penktadienį prie Jurbarko tilto vyksianti nemokama ,,Jurbarko šeimų šventė’’ atvira visiems. Į renginį po atviru dangumi kviečiami ne tik Jurbarko miesto gyventojai, bet ir svečiai. Tėčiai, mamos ar seneliai gali atvykti su įvairaus amžiaus vaikais – pramogų įvairovė garantuos gerą laiką. Tad susitikime jau šį penktadienį nuo 15 iki 19 valandos prie Jurbarko tilto!« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook