Per Velykas gėrė, mušėsi ir badėsi peiliais

Per Velykas gėrė, mušėsi ir badėsi peiliais (0)

2014-04-21

Girti vyrai plėšė artimuosius ir prieš juos smurtavo. L. Pilecko nuotr.

Sekmadienį policijoje gautas ir užregistruotas vyro pareiškimas, kad šeštadienį, apie 19 val., Raudonėnų k. (Raudonės sen.), namuose, jį kumščiais ir spyriais į galvą sumušė pilietis G. V. Nukentėjusiajam Jurbarko ligoninėje diagnozuotas dešinės pusės smilkinkaukio lūžis. Sumuštas vyras gydomas Kauno klinikose. G. V. sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Tą pačią dieną, apie 15 val., Miliušių k. (Girdžių sen.) 1969 m. gimęs patėvis A. K., būdamas neblaivus, rankos mostu sudavė per dešinį šoną 1995 m. gimusiai, besilaukiančiai, pilietei S. Š. A. K. sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

 Balandžio 20 d., apie 16 val., Baltraitiškės k. (Šimkaičių sen.) 1966 m. gimęs V. D. grasino peiliu nužudyti 1935 m. gimusį savo tėvą, o vėliau pagrobė piniginę su pinigais ir banko kortelėmis ir pasišalino nežinoma kryptimi.

Tą pačią dieną Šimkaičiuose užfiksuotas dar vienas konfliktas. Apie 20 val. šeimyninio konflikto metu neblaivus, 1947 m. gimęs, K. B. peiliu sužalojo savo 1981 m. gimusį sūnų. Smurtautojui nustatytas 2,04 prom. girtumas. Nukentėjusysis pristatytas į Jurbarko ligoninę, kur jam nustatyta kairės rankos delno pjautinė-durtinė žaizda. Po medikų apžiūros vyras išleistas gydytis namo. Sūnų perdūręs tėvas - sulaikytas.

"Šviesos" inf.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook