Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Per avariją nukentėjo motorolerį vairavęs paauglys (nuotraukos)

Per avariją nukentėjo motorolerį vairavęs paauglys (nuotraukos) (16)

2018-09-30

Rugsėjo 30-osios vakare, apie 20.20 val., skaudi avarija įvyko Jurbarke, Vytauto Didžiojo g., netoli sankirtos su Dariaus ir Girėno g. Susidūrus automobiliui ir motoroleriui, rimtai nukentėjo šešiolikmetis. Pirminiais duomenimis vaikinui smarkiai sumušta galva, lūžo ranka, nustatyta kitokių sužalojimų.

Marijampolės apskr. vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, nelaimė galimai įvyko, kai Vytauto Didžiojo g. važiavusio „Volkswagen“ vairuotojas suko į kiemą ir kirto priešpriešinio eismo juostą. Tuomet į dešinį mašinos šoną rėžėsi priešinga kryptimi važiavęs motorolerininkas.

Per avariją automobilis smarkiai nenukentėjo, tačiau iš motorolerio liko metalo laužo krūva. Nuo jo nuskriejęs vaikinas buvo išvežtas į Jurbarko ligoninę, vėliau – į Kauno klinikas.

Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Sužalotas vaikinas priklausė motorolerininkų judėjimui „2WheelsJurbarkas“. Į avarijos vietą netrukus sugužėję jo bendraminčiai svarstė, kaip galėjo nutikti nelaimė. „Esu ne kartą sakęs, kad mūsų nemato net dieną, o čia – naktis. Sunku pasakyti, kaip viskas tiksliai buvo. Tačiau gaila draugo, jis tik iš sanatorijos buvo grįžęs“, – sakė motorolerininkas Matas Mankus.

Pasak Jurbarko r. policijos komisariato viršininko Aivaro Dumčiaus, motorolerininkai nėra labai didelė bėda, tačiau problemų dėl jų netrūksta. Tiesa, dažniausiai pareigūnai po miestą važinėjančius jaunuolius stengiasi šviesti, o ne bausti.

„Yra surašytų protokolų, dirbame ir prevenciškai. Kalbant apie motorolerius ir motociklus, tai didelį gyventojų pasipiktinimą kelia jų triukšmas naktimis. Tai tikrai neprideda gero įvaizdžio šitų transporto priemonių vairuotojams. Šis sezonas eina į pabaigą, tačiau prieš kitą motociklizmo sezoną vėl kalbėsime su jaunimu apie tinkamą elgesį kelyje“, – sakė A. Dumčius.

Siūlė kyšį

Tą pačią dieną, apie 10.30 val., bėdų prisidirbo Jurbarke, Muitinės g., patikrinti sustabdyto automobilio „Renault Master“ vairuotojas. Mašiną vairavusiam kauniečiui nustatytas 0,67 prom. girtumas. Bandydamas išvengti atsakomybės vyras policininkams siūlė 500 eurų kyšį.

Rugsėjo 29-ąją per avariją nukentėjo moteris. Apie 8.35 val. Jurbarke, prie turgaus, moters vairuojamas „Volkswagen“ pėsčiųjų perėjoje partrenkė pėsčiąją. 64-erių nukentėjusioji buvo išvežta į Kauno klinikas.

Kirviu išdaužė langą

Spalio 1-ąją Žvyrių k. (Skirsnemunės sen.) vyko tikra meilės drama. Apie 3.40 val. pas buvusią sugyventinę atėjo 34-erių rotuliškis. Vyras kirviu išdaužė gyvenamojo namo plastikinį langą ir bandė patekti į vidų.

Pasipylus dūžtančiam stiklui, moteris šoko iš lovos ir į šukes susižalojo kojos pėdą bei dešinės rankos žastą. Įtariamasis pasišalino.

Rugsėjo 29-ąją registruoti du smurto atvejai. Pareigūnai skubėjo į Seredžių, kur 42-ejų vyras smurtavo prieš šešeriais metais vyresnę sugyventinę. Įtariamasis buvo sulaikytas, jam nustatytas 0,68 prom. girtumas. Moteris taip pat buvo neblaivi – 2,08 prom.

Antrojo iškvietimo sulaukta apie 23.40 val. Jurbarke 36-erių vyras sumušė 29-erių sugyventinę. Moteriai Jurbarko ligoninėje diagnozuotas krūtinės ląstos sumušimas. Įtariamasis buvo sulaikytas, jam nustatytas 1,63 prom. girtumas. Nukentėjusiajai – 0,81 prom.

Gaisras Lybiškiuose

Rugsėjo 29 d. Lybiškiuose (Eržvilko sen.) kilo gaisras. Nors ugniagesiai sutramdė ugnį, kad ši neišplistų, medinis ūkinis pastatas supleškėjo, apdegė ir jame buvę dvidešimt rulonų šieno. Dalį jų pavyko iš pastato išstumti ir išsklaidyti.

„ŠVIESOS“ ir policijos inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook