Perspėja dėl krioklio – milžiniškas ledo kiekis atsirado dėl g...

Perspėja dėl krioklio – milžiniškas ledo kiekis atsirado dėl gedimo, gyventojų prašoma saugotis (nuotraukos) (3)

2021-02-10

Jurbarkuose esanti Mituvos užtvanka spustelėjus šalčiams sulaukė minių smalsuolių. Žmonės plūdo apžiūrėti ir fotografuoti ledo kalnu virtusį krioklį. Tačiau specialistai perspėja - tokios pramogos gali būti pavojingos. Ant krioklio konstrukcijų susikaupė daug ir sunkiai sveriančio ledo, kuris gali bet kada atitrūkti. Taip pat neaišku, ar krioklio konstrukcijos yra pajėgios tokį svorį išlaikyti.

„Jurbarko r. savivaldybės administracijoje jau kilo šis klausimas dėl statinio dalių saugumo, nors ir gražu, bet tai pavojinga. Kreipėmės (kol kas tik telefonu) į nuomininką, kad atkreiptų dėmesį į didėjantį svorį ir apkrovas turėklams dėl didėjančio ledo sluoksnio, gyventojams apskritai draudžiama lipti ant užtvankos tiltelio, turi būti uždėti tai draudžiantys daryti ženklai.

UAB „Hidroenergija“ informavo, kad atkreips dėmesį, o didelis vandens purslų kiekis atsirado dėl hidroelektrinės gedimo, dėl kurio nėra panaudojamas darbinis vandens kiekis, todėl jis visas prateka per užtvankos šachtą.

Visiems siūloma būti atsargesniems ir nelipti ant statinio“, - informuoja Jurbarko r. savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas Martynas Kursevičius.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook