Perspėja saugotis ir pėsčiuosius, ir vairuotojus

Perspėja saugotis ir pėsčiuosius, ir vairuotojus (10)

2021-02-18

Policija ragina visus eismo dalyvius elgtis saugiai ir atsakingai, nes klaidos keliuose gali atsieti labai brangiai. Skaitytojo nuotr.

Šiemet eismo įvykiuose nukentėjo du žmonės. Abi nelaimės įvyko Jurbarko mieste. Rajono policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius perspėja žmones gatvėse elgtis atsargiai, nes neatsakingumas ir neatsargumas gali kainuoti ne tik sveikatą, bet ir gyvybę.

Vasario 15 d. apie 13.30 val. buvo gautas pranešimas, kad Jurbarke, Dariaus ir Girėno g., per autoįvykį nukentėjo moteris.

Netrukus paaiškėjo, kad 81-erių kiduliškio vairuojamas „Ford Focus C-Max“ nepraleido per pėsčiųjų perėją ėjusios 86-erių jurbarkietės ir ją partrenkė.

Moteris buvo išvežta į Šakių ligoninę.

Dar viena žmogaus sužalojimu pasibaigusi nelaimė Jurbarke nutiko vasario 13-ąją.

Birutės g. galingu „Ford Mustang“ važiavęs vyras nesustojo prie „Stop“ ženklo, nepraleido pagrindine Kudirkos g. važiavusios „Toyota“ ir į ją atsitrenkė.

Per susidūrimą nukentėjo „Toyota“ automobiliu važiavęs žmogus.

„Dėl eismo įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. „Ford Mustang“ ir anksčiau yra patekęs į mūsų akiratį – esame pastebėję, kad jo vairuotojas mėgsta greitį.

Be ikiteisminio tyrimo su juo bus kalbamasi ir profilaktiškai apie saugų vairavimą“, - sakė A. Dumčius.

Dėl abejų vykių atliekami tyrimai, tikslias jų aplinkybes nustatys policijos tyrėjai.

Viršininkas taip pat perspėjo pėsčiuosius, kad šie, kaip ir vairuotojai turi pareigų – privalo įvertinti, ar atvažiuojanti transporto priemonė spės sustoti ir tik tada išeiti į gatvę.

Tai ypač svarbu, kai keliai yra slidūs, o automobilių stabdymo kelias pailgėjęs.

„Pastebėjome problemą su sniegu, jį seniūnija ir komunalininkai nukasa į gatvės pakraščius.

Kai kur susikaupę nemaži kalnai sniego, taip pat ir prie perėjų. Todėl vairuotojams darosi sunkiau pastebėti žmones. Prašėme, kad taip sniego nebenukasinėtų“, - sakė A. Dumčius.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook