Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Po 15min.lt tyrimo sulaikytas jurbarkietis „fotografas“: „Alfa...

Po 15min.lt tyrimo sulaikytas jurbarkietis „fotografas“: „Alfa vyras“ įtariamas merginų prievartavimu (2)

2018-07-18

Luko Balandžio / 15min nuotr. / Susitikimas dėl erotinės fotosesijos.

Sostinės kriminalinės policijos pareigūnai sulaikė fotografu pasivadinusį asmenį, viliojusį merginas fotomodelio karjera ir jas, apsvaigintas, prievartavusį. Pranešimą spaudai apie tai išplatinusi Vilniaus apskrities policija trečiadienį kviečia atsiliepti visas nukentėjusias. Vilniaus policija įtariamąjį identifikuoja kaip 1989 metais gimusį A. A. Policijos atstovas BNS sakė, kad negali paneigti, kad sulaikytasis – „alfa vyru“ save vadinantis Airinas Arutiunianas, prisistatinėdavęs fotografu Dovydu.
Įtariamasis yra kilęs iš Jurbarko.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl išžaginimo, kurio metu nustatyta, kad prisistatantis fotografu Dovydu asmuo internete ieško merginų, norinčių tapti fotomodeliais.

Pažadėjęs tarptautinę modelio karjerą, jis sutaria dėl fotosesijos, atsiveda merginą į butą Vilniuje, fotografuoja, o vėliau, galbūt apsvaiginęs nenustatytais preparatais ir pasinaudodamas bejėgiška būkle, lytiškai santykiauja prieš nukentėjusiosios valią.

Bute atlikus kratą aptikta paslėptų vaizdo kamerų. Fotosesijų nuotraukos ir paslėptomis kameromis padaryti vaizdo įrašai galbūt buvo naudojami nusikalstamiems tikslams.

Minėtasis „fotografas“ nustatytas ir sulaikytas.

Liepos pradžioje 15min rašė apie interneto svetainę, kurioje merginos nuo 13 iki 23 metų buvo kviečiamos fotosesijoms bei modelio darbui. Merginų prašyta su savimi atsinešti įvairių spalvų apatinių, mini sijoną, triko ir aukštakulnius. 15min žurnalistėms nuvykus į tariamą fotosesiją paaiškėjo, kad fotografu prisistatęs Dovydas yra „Alfa vyru“ save tituluojantis Airinas Arutiunianas. Vyras slėpė buto adresą, kuriame vyktų fotosesija.

Iškart po 15min publikacijos pageidaujamas modelių amžius buvo pakeistas – kviečiamos tik pilnametės.

Su redakcija susisiekė viena mergina, kuri dalyvavo tokioje fotosesijoje. Anot jos, ir tada nebuvo aišku, kur viskas vyks, tačiau „Alfa vyru“ save vadinantis vyriškis filmuoti ją pradėjo dar laiptinėje, o bute atsipalaidavimui siūlė išgerti alkoholinio gėrimo.

Policija turi duomenų, kad panašiomis aplinkybėmis nukentėjusių merginų gali būti daugiau, nei šiuo metu žinoma pareigūnams. Todėl jie prašo atsiliepti, jei nukentėjote panašiomis aplinkybėmis bet nesikreipėte į policiją, ar jei žinote tokių nukentėjusių moterų bei merginų.

Kreiptis galima bendruoju pagalbos telefonu 112 arba skambinti į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyrių tel. (8 5) 271 6007.

www.15min.lt inf.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook