Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Po išpuolio su kruvina vovere – kameros

Po išpuolio su kruvina vovere – kameros (9)

2018-10-26

Savivaldybės vadovus tiek išgąsdino negyvą voverę į pastatą atsinešęs žmogus, kad jie nusprendė apsiginkluoti vaizdo kameromis. Penktadienį savivaldybės tinklalapyje buvo išplatinta informacija apie išpuolį ir planus nuo tokių atvejų apsisaugoti.

Pranešime teigiama, kad savivaldybės pastate stebėti vaizdo kameromis viešąsias erdves paskatino pasikartojantys galimai psichiškai nestabilių asmenų išpuoliai, kurie kelia grėsmę savivaldybės darbuotojams ir vadovams.

Paskutinis toks atvejis buvo spalio 25 d. Į savivaldybės mero priimamąjį neatpažintas asmuo atsinešė negyvą krauju apsipylusią voverę ir ją demonstruodamas sukėlė išgąstį, vėliau tą bandė padaryti ir mero kabinete.

„Jau ir anksčiau pasitaikę agresyviai nusiteikusių asmenų išpuoliai Jurbarko rajono savivaldybės pastate vėliau būdavo sunkiai įrodomi policijos pareigūnams. Po pastarojo įvykio daviau nurodymą savivaldybės administracijai įsigyti vaizdo stebėjimo sistemą, kuri leistų kontroliuoti erdves savivaldybės priimamuosiuose, koridoriuose, o esant poreikiui, ir darbuotojų kabinetuose. Tuo siekiame, kad savivaldybės darbuotojai ir vadovai būtų apsaugoti nuo agresyviai ar neadekvačiai besielgiančių asmenų“, – tikino Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė.

Darbuotojai ir savivaldybės interesantai apie vaizdo kameromis stebimas patalpas bus informuojami atitinkamais įspėjimo ženklais.

Pasak Jurbarko r. policijos komisariato viršininko Aivaro Dumčiaus, neatlikus tyrimo sunku vertinti, ar voverę atsinešęs žmogus padarė kokį nors nusižengimą. Tai priklauso nuo to, kokie buvo jo ketinimai.

„Jei jis atėjo su tikslu trikdyti darbą, tai tada galimai padarė nedidelį chuliganizmą. Tačiau jei jis atėjo kalbėtis apie voverių problemas, tai jokio nusižengimo jo apsilankyme nėra“, – svarstė A. Dumčius.

„ŠVIESOS“ inform.

Taip pat skaitykite:

Miestą stebinčios kameros nusikaltimo nematė



« Atgal



Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook