Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Po muštynių pirtyje – plyšusios kepenys (papildyta)

Po muštynių pirtyje – plyšusios kepenys (papildyta) (14)

2017-11-23

Lapkričio 18 d. ilgam įsimins 18-ečiui jurbarkiečiui. Tuomet pirtyje vykęs pasisėdėjimas baigėsi muštynėmis. Po jų jaunuolis atsidūrė ant operacinio stalo, o du šventės dalyviai – areštinėje.

Į redakciją kreipėsi nukentėjusiojo artimieji, kurie papasakojo savo įvykio versiją. Esą kol kas kilusio konflikto priežastys ir muštynių aplinkybės neaiškios. Žinoma tik tiek, kad ant žemės gulintį ir galimai kelių asmenų spardomą jurbarkietį išgelbėjo atsitiktinai atėjęs draugas.

„Jis jį parvežė namo šeštadienio vakarą. Sekmadienį nukentėjusysis pasijuto blogai, jį nuvežė į ligoninę. Ten nustatė, kad sumušti vidaus organai ir paleido gydytis namo. Tačiau namuose jis nugriuvo ir tuomet jau buvo iškviesta greitoji. Netrukus paaiškėjo, kad kepenys ne sumušti, o trūkę. Nukentėjo ir kiti vidaus organai. Dėl šių traumų vaikinui sukėlė dirbtinę komą, operavo, o dabar jau išvežė gydyti į Kauną“, - sakė į redakciją kreipusis mergina.

Pasak jurbarkietės, medikai konstatavo, kad vaikino patirti sužalojimai – grėsmingi gyvybei.

Kitų liudininkų teigimu, vaikinas konfliktą galėjo išprovokuoti pats. Atvykęs į vakarėlį jis galimai elgėsi agresyviai, trenkė merginai, daužė daiktus, užkabinėjo draugus. Neapsikentusi tokio elgesio kompanija savaip pamokė jaunuolį.

Nusikaltimo tyrimą vykdo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

„Buvo sulaikyti du asmenys, jiems pareikšti įtarimai ir paskirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti. Pareigūnai atlieka tyrimą, per jį paaiškės, kas tiksliai nutiko, kiek asmenų dalyvavo muštynėse ir koks buvo jų vaidmuo“, - sakė Marijampolės AVPK atstovė Sigita Šatienė.

Visą straipsnį apie nusikaltimus ir kitus įvykius skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją.

„Šviesos“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook