Balsavimas

Ar jaučiatės saugūs pėsčiųjų take prie Imsrės

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Policija be bendruomenės – kaip kūnas be rankų

Policija be bendruomenės – kaip kūnas be rankų (0)

2017-10-03

Pirmadienį visoje šalyje policijos pareigūnai šventė Angelų sargų dieną. Profesinė teisėsaugininkų šventė tradiciškai minima spalio 2-ąją. Šiemet per iškilmes pagerbti ne tik pareigūnai, bet ir eiliniai žmonės, kurių dėka buvo užkirstas kelias nelaimės ar nusikaltimams.

Angelų sargų šventė tradiciškai prasidėjo Švč. Trejybės bažnyčioje, kur buvo aukojamos mišios už kasdien tvarką ir visuomenės ramybę saugančius pareigūnus. Vėliau šventė persikėlė į miesto biblioteką, kur teisėsaugininkų laukė Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos ir Linos Lukošienės koncertas bei Girdžių klojimo teatro „Mituvis“ spektaklis.

„Norėčiau visus pasveikinti su Angelų sargų diena ir pasakyti, kad ginkite tai, kas dar neapginta, saugokite, kas dar neapsaugota ir padėkite tiems, kam labiausiai to reikia. Jūsų profesionalus darbas yra kasdien ir kiekvieną minutę vertinamas. Džiaugiuosi, kad tas įvertinimas iš bendruomenės kasdien yra vis didesnis ir didesnis. Vadinasi mes, policija, kaip sistema, žengiame teisingu keliu. Tačiau be jūsų, pareigūnų, kurie kasdien 24 valandas reaguoja į pagalbos skambučius, be jūsų šitie žingsniai nebūtų nueiti“, - pradėdamas šventę sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje.

„ŠVIESOS“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook