Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Policijos vadovas lankosi seniūnijose

Policijos vadovas lankosi seniūnijose (0)

2014-05-15

Gegužės 13 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius kartu su Kriminalinės policijos skyriaus viršininku Sigitu Balaišiu aplankė Veliuonos seniūnijos seniūną Egidijų Mikštą ir susitiko su Veliuonos krašto bendruomenės pirmininku Nagliu Mačėnu, bendruomenės nariu ir seniūnaičiu Jonu Jurevičium, Veliuonos kultūros centro direktore Irma Svetlauskiene, bei kitais aktyviais bendruomenės nariais.

Pagrindinis susitikimo tikslas - rajono gyventojų ir svečių saugumas, gyventojų bendruomeniškumo, pilietiškumo skatinimas, problemų sprendimas. Veliuonos bendruomenėje veikia „Saugi kaimynystė“, todėl aptarti saugios kaimynystės tikslai, bendradarbiavimo su policijos ir saugios kaimynystės nariais galimybės viešosios tvarkos ir nusikaltimų prevencijos klausimais. Susitikimo metu taip pat aptarti vasaros sezono metu Veliuonoje vyksiančių švenčių ir viešosios tvarkos užtikrinimo klausimai.

Gegužės 20 dieną 15 val. Jurbarko rajono policijos komisariato viršininkas A. Dumčius lankysis Viešvilės seniūnijoje, o gegužės 20 dieną 16.30 val. – Smalininkų seniūnijoje.

"Šviesos" inf. « AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook