Balsavimas

Ar turite savo favoritą tarp septynių kandidatų į Jurbarko r. savivaldybės merus kovo 3 d. rinkimuose?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Pristatė dekoruoto porceliano kolekciją

Pristatė dekoruoto porceliano kolekciją (0)

2018-05-07

Gegužės 4 d. Jurbarke, „Rūtos gėlių galerijoje“, menininkė Justina Venckienė surengė savo rankomis dekoruotų indų parodą. Lankytojams moteris pristatė puodelių ir lėkščių, su įvairiais įrašais. Dauguma jų skirti įvairioms progoms arba šeimos nariams.

„Idėja dekoruoti indus kilo po to, kai norėjau nuvežti puodelį dovanų į Norvegiją. Norėjau, kad jis būtų kitoks, nei visi, kad jį gaminant būtų įdėta rankų darbo. Todėl pradėjau ieškoti informacijos, kaip dekoruoti indus, kokios technikos tam naudojamos. Pabandžiau ir labai aptiko, todėl tuo užsiimu jau daugiau, nei metus“, - pasakojo moteris.

Dekoravimo technologija nėra sudėtinga, tačiau reikalauja kruopštumo ir kantrybės. Sugalvojus piešinį ar užrašą, jį reikia perkelti ant puodelio. Viskas piešiama ir rašoma ranka. Vėliau indai kaitinami aukštoje temperatūroje.

„Labiausiai man patinka gaminti vaikams, nes tai būna mano pačios idėjos. Žinoma, darau ir puodelius su vardais ir kitokiais užrašais. Taip pat dar šį tą gaminu iš tekstilės ir visa tai pavadinau vienu vardu – „Va taip““, - sakė J. Venckienė.

„Rūtos gėlių galerijoje“ rankomis dekoruotus porceliano gaminius apžiūrėti ir įsigyti bus galima dar ilgai. Menininkė savo darbus planuoja ten eksponuoti nuolat.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook