Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ragina saugotis tamsaus gymių moterų

Ragina saugotis tamsaus gymių moterų (2)

2018-11-06

Po jurbarkiečių namus vėl vaikšto tamsaus gymio moterys. Galimai romų tautybės duetas bando patekti į butus, kurie yra neužrakinti ir pavogti koridoriuose esančius vertingus daiktus.

Antradienį taip vos nenutiko Kęstučio g. daugiabutyje gyvenančiai jurbarkiečių šeimai.

„Žmona kažką išgirdo ir nuėjo į koridorių. Ten buvo dvi tamsios moterys, kurios kraustė striukių kišenes. Galbūt mama su dukra, nes labai panašios. Įsibrovėlės pabėgo. Noriu perspėti visus, kad pasisaugotų, nes gali turėti didelių nuostolių“, - pasakojo skaitytojas.

Pasak Jurbarko r. komisariato viršininko Aivaro Dumčiaus, pastaruoju metu panašių atvejų, kai iš butų būtų vagiama tiesiog akiplėšiškai į juos ateinant, rajone nefiksuota. Tačiau panašių nusikaltimų pasitaikė aplinkiniuose rajonuose.

„Žmonės turėtų labiau saugoti savo turtą – užrakinti buto duris, nepalikti koridoriuose piniginių, rankinukų, kuprinių ir kitų vertingų daiktų“, - sakė pareigūnas.

Jurbarkiečių butus lankančios tamsaus gymio moterys greičiausiai yra ne vietinės. Gyventojai apie panašius bandymus apvogti ne kartą yra pranešę redakcijai, tačiau tokie atvejai nėra nuolatiniai, o paprastai pasikartoja kas kažkiek laiko.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook