Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Saugos kameras uždengė skudurais

Saugos kameras uždengė skudurais (11)

2018-08-29

Pirmadienį per susirinkimą Jurbarko autobusų parko direktorių Arvydą Štulą perspėję nesutinkantys būti filmuojami darbo vietose, įmonės darbuotojai ėmėsi veiksmų – skudurais uždengėstebėjimo kameras.

„Mes nesutinkame būti filmuojami, tai – įstatymo pažeidimas, jei daroma be mūsų sutikimo“, - per susirinkimą vadovui sakė dalis parko darbuotojų.

Idėja įmonės teritoriją ir vidines patalpas stebėti vaizdo kameromis kilo jau minėtam A. Štului. Jis tikina, kad taip bus galima sutaupyti lėšų, nes bus galima atsisakyti trijų budinčių mechanikų etatų. Pastarieji esą paskutiniu metu atlikdavo tik sargų vaidmenį.

A. Štulas dėl apsaugos sistemos turi kitokią nuomonę, nei darbuotojai. Pasak jo, kameros stebi tik bendras darbo patalpas. Todėl jokie asmeniniais darbuotojų reikalai nefiksuojami.

„Dar nemačiau, kad kameros uždengtos. Teks konsultuotis su teisininkais, kaip išspręsti šią problemą. Tačiau esu tikras, kad kameros reikalingos, nes patalpose laikomi tiek autobusai, tiek įranga. Žinoma, yra svarbu užtikrinti, kad įrašyta medžiaga būtų tvarkoma pagal įstatymus, bet taip ir bus“, - pirmadienį sakė darbuotojams nusileisti nežadėjęs A. Štulas.

Saugos sistemos įrengimas įmonei atsiėjo apie 20 tūkst. eurų neskaičiuojant PVM. Ji turėtų apimti tiek įmonės perimetro, tiek vidaus stebėjimą, o saugumą užtikrintų saugos tarnyba.

Tiesa, kaip bus dabar – neaišku. Vadovo planuota įmonės reorganizacija ir dalies žmonių atleidimai sustabdyti, kol bus atliktas veiklos auditas ir įtarus, kad atleidimai būtų neteisėti.

Visą straipsnį apie situaciją autobusų parke skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook