Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Socdemų vėliavą per Seimo rinkimus neš televizijos žvaigždė Gi...

Socdemų vėliavą per Seimo rinkimus neš televizijos žvaigždė Giedrius Drukteinis (5)

2020-05-21

G. Drukteinį (dešinėje) jurbarkiečiai kol kas geriau pažįsta iš televizijos ekranų, bet ne dėl rajono gerovei nuveiktų darbų.

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba ketvirtadienį patvirtino didžiąją dalį (51 iš 71) kandidatų į Seimą vienmandatėse apygardose.

Karšuvos apygardoje, kuri apima Jurbarką, Pagėgius, dalį Tauragės rajono į rinkimus eina etiketo specialistas Giedrius Drukteinis.

Pasak partijos pirmininko Gintauto Palucko, kandidatų vienmandatėse apygardose sąrašas atspindi pokyčius organizacijoje, atliepia visuomenės lūkesčius,  rašoma partijos pranešime spaudai.

„Džiaugiamės, kad kandidatų sąrašas – ir stipriai atsinaujinęs, ir atjaunėjęs. Jame dera ir patirtis, ir energija. Sąraše – ir augantys regionų lyderiai, ir gerai žinomi nacionalinio lygio politikai. Į Seimą kandidatuoja žmonės, pažįstantys realią politiką.

Be to, sąrašą pastiprinome ir partijai nepriklausančiais, tačiau neabejotinai kairiųjų pažiūrų žmonėmis iš akademinės aplinkos. Jie tikrai praturtins politiką, kurioje mokslo žinių ­– ypač trūksta“, – sako LSDP lyderis G. Paluckas.

Likusius kandidatus vienmandatėse apygardose bei daugiamandatėje kandidatuosiančių žmonių sąrašą socialdemokratai planuoja tvirtinti birželio mėn. pradžioje.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook