Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Suaugusiųjų mokymosi savaitės (programa)

Suaugusiųjų mokymosi savaitės (programa) (0)

2017-11-09

Mokymasis vyksta visada ir visur. Ar yra jo pabaiga? Vienareikšmiškai galime atsakyti, kad ne, nes mokymasis yra toks kaip ir gyvenimas – einantis, neturintis stabtelėjimų, tik su ilgesniais ar trumpesniais permąstymo laikotarpiais.

Susiburkime į 2017 metų suaugusiųjų mokymosi savaitę ir sužinokime, kur ir kada mes, suaugusieji mokomės, kokias galias suteikia mums mokymasis, kur slypi mokymosi žavesys, kad be mokymosi būtų sunkiai įsivaizduojama mūsų profesinė veikla ir karjera, sveikas ir laimingas gyvenimas. Praturtinkime vėlų rudenį, kai gamtoje ir sieloje ima trūkti spalvų, mokymosi patirtimi, išmintimi ir žavesiu!

PIRMADIENIS (lapkričio 20 d. 15 val. JŠC Mokymų salė) – paskaita Kalbos etiketas: kas paveiku ir kas kelia juoką. Paskaitą veda humanitarinių mokslų daktarė Aušra Rimkutė.

ANTRADIENIS (lapkričio 21 d. 11.00 val. „Energy Gym“ klubas) – fizinio aktyvumo praktikumas su Jurbarko „Energy Gym“ treneriais Laura ir Karoliu Ramanauskais.

TREČIADIENIS (lapkričio 22 d. 15.00 val. JŠC Mokymų salė) - praktinis jogos užsiėmimas su Jurbarko sporto klubo „Pantera“ jogos trenere Aušra Smirnoviene.

KETVIRTADIENIS (lapkričio 23 d. 15.00 val. JŠC Mokymų salė) - kūrybinės dirbtuvės „Žvakių liejimas“. Užsiėmimą veda lektorė Jolanta Žilaitienė

PENKTADIENIS (lapkričio 24 d. 16.00 val. JŠC Mokymų salė) – adventinė popietė „Angelo sparną palietus“. Užsiėmimą veda Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos tikybos mokytoja Sigita Norkienė.

Dėmesio: Prašome į renginius registruotis tel. 8 447 72253 arba el. paštu sekretore@jurbarkosc.lt ir nurodyti vardą, pavardę, dieną ir renginį, kuriame norite dalyvauti. « Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook