Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sudegė traktoriaus priekaba (video)

Sudegė traktoriaus priekaba (video) (0)

2018-06-09

Birželio 8 d. ugniagesiai vos spėjo lėkti į gaisrus. Popiet gesinti netoli Sudargo (Šakių r.) užsidegusio ūkio išskubėjo Jurbarko ir Smalininkų gelbėtojai.

Tačiau netrukus sulaukta skambučio, kad gaisras kilo ir prie Smalininkų. Čia užsidegė keliu važiavusio traktoriaus priekaba.

„Greičiausiai gaisras kilo nuo padangos, kuri arba buvo visiškai be oro, arba oro gerokai trūko. Todėl ji įkaito ir užsidegė. Nuo jos užsiliepsnojo priekaboje vežtas šienas. Traktorininkas gaisrą pastebėjo tuomet, kai šienas jau liepsnojo“, – sakė Jurbarko r. priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Edvinas Šulskis.

Į gaisrą išskubėjo likęs Jurbarko ugniagesių ekipažas. Tačiau vien jo pajėgumų greitai užgesinti didžiuliu laužu virtusią priekabą su šienu būtų neužtekę.

„Būtume turėję važiuoti pasipildyti vandens. Kai dega suslėgtas šienas, jį užgesinti įmanoma tik visiškai suliejus vandeniu. Todėl tikrai pagelbėjo iš Viešvilės su dešimt tonų vandens atvykusios savanorių ugniagesių pajėgos“, – sakė pareigūnas.

Šienas sudegė, ugnis ir karštis nepataisomai sugadino priekabą.

Sumušė per išgertuves

Birželio 6 d. girtavimą Jurbarke prie Imsrės vyrai baigė muštynėmis. Į policiją kreipėsi vienas išgertuvių dalyvis, nes buvo ne tik sumuštas – pažįstamas 36-erių sugėrovas iš piniginės pagrobė 110 eurų.

Policijos suvestinėje gausu smurto artimoje aplinkoje. Birželio 9 d. neblaivus (2,62 prom.) Žibintų kaimo (Veliuonos sen.) gyventojas smurtavo prieš žmoną. Įtariamąjį teko sulaikyti.

Birželio 10 d. ryte Vidkiemio k. (Smalininkų sen.) policija sulaikė prieš sugyventinę smurtavusį girtą vyrą. 29-erių smarkuolis į alkotesterį įpūtė 2,14 prom.

Birželio 11 d. apie 22.40 val. Apšriūtų k. (Viešvilės sen.), namuose, girtas 48-erių vyras smurtavo prieš trejais metais jaunesnę seserį. Įtariamasis buvo sulaikytas, jam nustatytas 1,68 prom. girtumas. Auka taip pat buvo neblaivi – 0,69 prom.

Nepraleido automobilio

Birželio 11 d. apie 11.35 val. kelyje iš Jurbarko į Viešvilę, netoli Smalininkų, įvyko avarija, per kurią nukentėjo moteris. 61-erių vairuotoja su „Opel Meriva“ bandė apsisukti ir nepraleido ją lenkusio automobilio „Iveco“.

Per avariją nukentėjo „Opel“ vairuotoja, kuri dėl stuburo traumos buvo išvežta į Kauno klinikas.

Sulaikė neblaivius vairuotojus

Birželio 9 d. vakare girtas vairuotojas sustabdytas Žindaičiuose (Jurbarkų sen.) „Opel Astrą“ vairavusiam 43-ejų vyrui nustatytas 2,62 prom. girtumas.

Birželio 10 d. kiek po vidurnakčio neblaivus 29-erių vairuotojas įkliuvo Girdžiuose. „VW Golf“ jis vairavo apsvaigęs nuo alkoholio – įpūtė 1,73 prom.

Pirkinys areštuotas

Policija praneša, kad birželio 4 d. Jurbarke, Kauno g. automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilį „VW Passat“ iš nepažįstamo asmens pirkęs vyras apsigavo. Paaiškėjo, kad automobilis areštuotas. Nuostolis 950 Eur.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook