Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sukčiai apgauna vis daugiau žmonių

Sukčiai apgauna vis daugiau žmonių (0)

2017-10-23

Sukčiai jau keletą savaičių atakuoja gyventojus. Praėjusį savaitgalį policijai pranešta apie dvylika bandymų apgauti, kurių du – pasisekę. Pareigūnai prašo gyventojų neužkibti ant nusikaltėlių jauko ir iškart apie juos pranešti policijai.

„Nusikaltėliai tikrai agresyviai veikia, skambina laidiniais telefonais, prisistato medikais ir reikalauja pinigų už neva padarytą žalą. Dar kartą perspėjame žmones, kad niekam neduotų jokių pinigų, o apie skambučius praneštų policijai, kuri atvyks ir sulaikys pinigų pasiimti atėjusius asmenis“, – sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Pareigūnas taip pat primena, kad nei policija, nei kitos tarnybos ar įstaigos piniginių reikalų telefonais netvarko. Tokie reikalai sprendžiami nuvykus į įstaigą.

Pirmąją auką sukčiai apgavo spalio 20 d. Apie 22.40 val. nusikaltėliai paskambino 82-ejų jurbarkietei į laidinį telefoną. Mediku prisistatęs vyras moteriai paaiškino, kad jos dukrai nutiko nelaimė ir norint padengti gydymo išlaidas reikia sumokėti 6800 Eur. Sukčius prisuokė, kad ieškos būdų, kaip lengviau išspręsti šią problemą, ir pažadėjo, kad moteris reikiamą sumą galės sumokėti per keletą kartų.

Atvykusiam nepažįstamam vyrui moteris atidavė 800 Eur. Jurbarkietė tik po sukčiaus vizito susisiekė su dukra ir tuomet paaiškėjo, kad buvo apgauta.

Spalio 21 d. į policiją kreipėsi 83-ejų Raudonės gyventoja. Jai į laidinį telefoną spalio 13-osios vakarą paskambino vyras, kuris veikė pagal naujausią sukčių scenarijų. Nusikaltėlis tikino, kad yra medikas, ir pasakojo apie jos dukrai atsitikusią nelaimę, per kurią nukentėjo kita moteris, todėl reikalinga 6-7 tūkst. eurų kompensacija gydymo išlaidoms padengti. Moteris atvykusiam vyrui atidavė 800 Eur.

Abiem atvejais pareigūnai pradėjo ikiteisminius tyrimus.

„Šviesa“ jau rašė, kad tiek pat pranešimų iš rajono gyventojų policija sulaukė spalio 13 ir 14 dienomis. Rajono gyventojus atakavę telefoniniai sukčiai rinkosi laidinius telefonus turinčias aukas ir iš jų bandė išvilioti didžiules pinigų sumas.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook