Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sulaikė darželio vagis

Sulaikė darželio vagis (2)

2018-07-11

Trečiadienį policija sulaikė liepos 2-ąją Veliuonos darželį apvogusius asmenis. Per įtariamųjų namuose atliktas kratas buvo rasti beveik visi pavogti daiktai, o abu jaunuoliai prisipažino apvogę ugdymo įstaigą.

Nusikaltėliai į darželį pateko per antrojo aukšto langą, išlaužė mokytojų kambario duris ir ieškodami grobio išvartė daiktus. Jaunuoliai dingo pasisavinę kompiuterį ir šaldytuvą.

„Pareigūnai nustatė įtariamuosius ir jų namuose atliko kratas. Per jas buvo rasta dauguma pavogtų daiktų. Įtariamieji maždaug dvidešimtis metų amžiaus, Veliuonos seniūnijos gyventojai. Jie abu prisipažino vogę ir žada atlyginti per nusikaltimą padarytus nuostolius“, - sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Pastaruoju metu mieste ir rajone padaugėjo vagysčių, kurios įvykdomos į patalpas patenkant pro pirmuosiuose pastatų aukštuose esančius plastikinius langus. Identiški nusikaltimai vykdomi visoje Marijampolės apskrityje.

Kol likę nusikaltimai nėra išaiškinti, o vagys sulaikyti, policija perspėja gyventojus imtis papildomų apsaugos priemonių.

„ŠVIESOS“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook