Sumušė ir bandė išžaginti dešimtokę

Sumušė ir bandė išžaginti dešimtokę (32)

2019-05-27

Įtariamas jaunuolis - jurbarkiečiams žinomas sportininkas, kuris yra laimėjęs ne vieną kovos menų turnyrą. 

Žiauriai sumušta ir bandyta išžaginti. Taip baigėsi vakarėlis vienai Jurbarko dešimtokei, kuri su draugais šventė pirtyje. Sunkiai sužalota mergina gydoma Kauno klinikose, o įtariamasis sulaikytas.

Žiauriu susidorojimu su mergina pasibaigęs vakarėlis vyko Keterių k. esančioje pirtyje. Šis kaimas yra Tauragės r., Skaudvilės sen.

Apie nusikaltimą prieš merginą tarnyboms buvo pranešta gegužės 26-ąją, paryčiais, tarp 4.30 val. ir 5 val.

Ikiteisminį tyrimą dėl įvykio vykdo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Tyrimą policija pradėjo dėl dviejų baudžiamojo kodekso straipsnių – 22 straipsnio 1 dalies ir dėl 149 straipsnio 3 dalies. Kitaip tariant – dėl nepilnametės išžaginimo ir pasikėsinimo padaryti nusikalstamą, kai tiesiogiai pradedamas daryti nusikaltimas ar baudžiamasis nusižengimas, jeigu veika nebuvo baigta dėl nuo kaltininko valios nepriklausančių aplinkybių.

Įtariamajam buvo nustatytas 1,12 prom. girtumas.

„Mergina dėl sužalojimų išgabenta į Kauno klinikas, įtariamasis sulaikytas. Abu jie nepilnamečiai todėl plačiau komentuoti negalime“, sakė Tauragės AVPK atstovė Greta Kęsminaitė.

Redakcijos žiniomis, įtariamasis yra vieno Jurbarko kovos menų sporto klubo auklėtinis. Jaunuolis ne kartą yra dalyvavęs įvairiuose kovos menų turnyruose, juose laimėjęs prizines vietas.

Papildysime.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook