Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Susidūrė automobiliai, nukentėjo žmonės

Susidūrė automobiliai, nukentėjo žmonės (0)

2018-08-03

Rugpjūčio 3-iąją apie 13 val. Jurbarke, Muitinės ir Knygnešių gatvių sankryžoje, susidūrė lengvasis automobilis „Opel“ ir mikroautobusas „Volkswagen“, nukentėjo žmonės.

Į ligoninę buvo išvežti trys nukentėjusieji, vienas jų – dešimtmetis vaikas. Automobilių vairuotojai buvo blaivūs. Įvykio aplinkybės tikslinamos. Dėl avarijos policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Tačiau savaitgalį netrūko ir pažeidimų bei nusikaltimų, kuriuos įvykdė girti asmenys. Rajone vyko keleto miestelių šventės, kurių dalyviai nevaldė nei emocijų, nei kumščių. Pareigūnai net du kartus skubėjo į Viešvilę raminti mušeikų.

Pirmą kartą pagalbos prireikė rugpjūčio 4-ąją. Galimai miestelio šventėje padauginę alkoholio susimušė keli asmenys. Antrą kartą policininkai į Viešvilę skubėjo rugpjūčio 5-ąją. Apie 12.40 val. vienoje miestelio parduotuvių du vyrai užkabinėjo trečiąjį, o išėję į lauką jį sumušė.

Nukentėjusysis buvo išvežtas į ligoninę, o po apžiūros apleistas gydytis namo.

Įtariamieji iš įvykio vietos pasišalino, bet  buvo surasti ir sulaikyti. 33-ejų vyrui nustatytas 2,51 prom. girtumas, o dvejais metais jaunesniam jo kompanionui – 1,9 prom.

Tą pačią dieną kumščiais mojuota ir Vadžgiryje vykusioje šventėje. Čia apie 1.20 val. 25-erių vietinis gyventojas sudavė 35-erių Pabebirvio I kaimo gyventojui. Nukentėjusiajam lūžo nosis. Jis po apžiūros ligoninėje buvo išleistas gydytis namo. Nukentėjęs vyras buvo girtas – 1,65 prom.

Rugpjūčio 5-ąją Šimkaičiuose santykių taikiai neišsiaiškino buvę sutuoktiniai. Pagalbos prireikė moteriai, prieš kurią smurtavo 38-erių buvęs vyras. Įtariamajam nustatytas 2,04 prom. girtumas. 36-erių nukentėjusioji taip pat buvo neblaivi – jai nustatytas 4,21 prom. girtumas.

Rugpjūčio 4-ąją gautas pranešimas, kad prie Šimkaičių esančiuose laukuose, šalia namų, moteris rado tris papjautas avis. Gyvulius galimai papjovė šunys. Nuostolis – 260 eurų.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook