Tarnybos nuo Nemuno vijo du vyrus ir šunį, vienas vyrų – sulai...

Tarnybos nuo Nemuno vijo du vyrus ir šunį, vienas vyrų – sulaikytas (video, nuotraukos) (2)

2021-02-22

Pirmadienio popietę Nemune, ties Jurbarku, ledo storį matavę ugniagesiai negalėjo patikėti savo akimis – ant upę padengusio ledo vaikščiojo du vyrai ir šuo. Pastebėję su savo gyvybėmis pavojingai žaidžiančius veikėjus, gelbėtojai juos perspėjo, kuo greičiau lipti į krantą. Tačiau alkoholį vartojęs duetas neskubėjo – vaikščiojo nuo vieno kranto, prie kito.

Pasak Jurbarko r. priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos pareigūno Valdo Juozapaičio, vyrai ilgai nekreipė dėmesio į ugniagesių perspėjimus.

„Mes atvykome matuoti ledo storį, nes reikia surinkti duomenis dėl galimo potvynio pavasarį. Prie kranto ledas gan storas, net iki 16 centimetrų, tačiau arčiau vidurio situacija jau visai kitokia – storis daug mažesnis, ledas nuo žmogaus svorio linksta ir traška. Yra be galo pikta stebėti tokį neatsakingą elgesį, nes įlūžę jie turėtų itin mažai šansų išgyventi, o ugniagesiai dėl tokių kvailiojimų turėtų rizikuoti gyvybėmis“, - jurbarkiečių elgesiu stabėjosi V. Juozapaitis.

Į krantą grįžę vyrai kaltais nesijautė – į ugniagesių priekaištus jie atsakė keiksmais ir įžeidinėjimais. Duetas aprimo tuomet, kai atvyko policija. Vis tik vienas iš vyrų nepakluso ir policininkų reikalavimams, todėl buvo sulaikytas.

Papildysime.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook