Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Teismas: policininkai ėmė kyšius

Teismas: policininkai ėmė kyšius (3)

2017-05-12

Kauno apygardos teismas penktadienį paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje korupciniais nusikaltimais buvo kaltinami trys pareigūnai ir du jiems talkinę asmenys. Prokurorai teisme siekė įrodyti, kad pareigūnai kyšininkavo bei padėdavo ir išlaikyti vairavimo egzaminus. Tarp nuteistųjų du buvę Jurbarko policijos patruliai - Edgaras Brazaitis ir Rimvydas Zymonas.

Taip pat byloje figūravo Ligita Lukaševičiūtė (1983 m. g.) ir „Regitros“ darbuotojas - ir Rolandas Dabravolskas (1977 m. g.). Šiuo metu vyras nebedirba.

Teismas visus kaltinamuosius pripažino kaltais.

E. Brazaičiui, R. Zymonui ir L. Lukaševičiūtei teismas skyrė po 100 MGL dydžio baudas, t.y. 3766 eurų. R. Dobrovolskui skirta 116 MGL dydžio bauda, 4368 eurų, o Aurimui Ugenskui teismas skyrė 2 metus nelaisvės, bausmę atidedant dviems metams.

Vyras įpareigotas neišvykti į gyvenamosios vietos ir naktimis būti namie. Taip pat A. Ugenskui skirta 80 MGL (3012 eurų) bauda.

Prokurorai teisme įrodė, kad E. Brazaitis ir R. Zymonas, būdami Jurbarko r. PK patruliai, priėmė iš asmens kyšį už tai, kad nebūtų surašytas ATP protokolas. Taip pat gavę asmens prašymą padėti susitarti dėl vairavimo egzamino išlaikymo, susisiekė su Kauno AVPK patruliu A. Ugensku, kuris sutiko padėti.

Pastarasis susisiekdavo su L. Lukaševičiūtė, kuri tarpininkaudavo tarp prašančiųjų asmenų ir VĮ „Regitra“ darbuotojo R. Dabravolsko, perduodavo kyšius už asmenų egzaminų išlaikymą. Prokurorai iš viso nustatė 4 galimos nusikalstamos veikos atvejus.

Visi kaltinamieji, išskyrus A. Ugensko, teismo proceso metu pripažino savo kaltę.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook