Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ugnis pasiglemžė namą Eržvilke (nuotraukos)

Ugnis pasiglemžė namą Eržvilke (nuotraukos) (0)

2017-10-25

Trečiadienio pavakarę Eržvilke kilo gaisras – iš didžiulio gyvenamojo namo liko griuvėsiai. Nors vietiniai ugniagesiai į nelaimės vietą atvyko iškart, gyventojai jiems negailėjo priekaištų.

Apie nelaimę bendruoju pagalbos telefonu pranešta apie 16.30 val., tačiau į gaisrą du Eržvilko ugniagesiai senutėliu, dar sovietmetį menančiu automobiliu „GAZ 66“ jau buvo išskubėję. Apie pro namo langus besiveržiančias liepsnas gelbėtojams pranešė pro šalį važiavęs žmogus.

Į gaisravietę atvykę ugniagesiai iškart pradėjo gesinti ugnį. Buvo tikimasi, kad pavyks apsaugoti stogą. Tačiau atsivežto vandens užteko neilgam.

„Šita mašina gali vežti 1700 litrų vandens. Jis išpurškiamas gan greitai, todėl ir tokia situacija susidarė – vanduo pasibaigė, vyrai turėjo važiuoti jo pasipildyti“, – sakė Jurbarko r. priešgaisrinės tarnybos viršininkas Stasys Pocius.

„Kiti ugniagesių automobiliai dar nebuvo atvykę. Suprantu, kad žmonėms baisiai atrodo, kai nuo degančio namo nuvažiuoja vieninteliai ugniagesiai“, – sakė Jurbarko r. priešgaisrinės tarnybos viršininkas S. Pocius.

Palyginimui: kai kurios kitos ugniagesių mašinos gali vežti septynias ar net dešimt tonų vandens.

Pasak S. Pociaus, prisipildę vandens ugniagesiai vėl grįžo gesinti gaisro. Netrukus sulaukė ir pastiprinimo.

„Žinot, kol atvažiuoja ugniagesiai iš Jurbarko, iš kitų miestelių, ilgokai užtrunka, nes atstumas didelis. Ežvilke yra dar vienas automobilis, tačiau nebuvo kam juo važiuoti, nes tuo metu nedirbantys ugniagesiai buvo užsiėmę savo kasdieniais darbais ir nieko apie gaisrą nežinojo. Jau kuris laikas norime pasamdyti porą papildomų žmonių, tačiau niekas iš eržvilkiškių šio darbo nenori, o toli gyvenančio nepasamdysi“, – problemas vardijo S. Pocius.

Paskutines liepsnas ugniagesiai numalšino tik paryčiais, apie 3.20 val. Per gaisrą žmonės nenukentėjo, tačiau pastatas sudegė. Nelaimės priežastis tiria ekspertai.

Įtaria elektros vagyste

Spalio 25 d. apie 15 val. policijos pagalbos kreipėsi viešvilietė. Moteris pranešė, kad galimai kiti asmenys iš jai priklausančio buto vagia elektrą ir dėl to ji patyrė nuotolių.

Spalio 23 d. policininkai du kartus skubėjo į Viešvilės Mokyklos g. esantį bendrabutį. Pirmo iškvietimo sulaukta 18 val. Girtas 30-metis smurtavo prieš penkeriais metais jaunesnę sugyventinę. Vyras buvo sulaikytas.

Tačiau istorija tuo nesibaigė. Netrukus pas moterį atėjo sulaikytojo draugas ir grasino ją nužudyti. Įsismarkavęs viešvilietis taip pat buvo sulaikytas.

Spalio 23 d. apie 9 val. pranešta apie vagystę Openiškės kaime (Eržvilko sen.). Čia iš elektros pastotės dingo 60 metrų kabelio.

Sugadino vartų užtvarą

Spalio 25 d. apie 7.30 val. pranešta, kad Jurbarke, Miškininkų g., rastas sugadintas miškų urėdijos padalinio vartų užtvaras. Padarytas 200 Eur nuostolis.

Sodų g. gyvenanti jurbarkietė grįžusi namo rado aplaužytas ir atidarytas duris, išdaužtą plastikinį verandos langą, namo viduje buvo išmėtyti daiktai. Padaryti nuostoliai tikslinami.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook