Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Už narkotikų gabenimą laukia ilgi metai kalėjime

Už narkotikų gabenimą laukia ilgi metai kalėjime (0)

2017-09-13

Rugpjūčio 12 d. Marijampolės policijos pareigūnų dėmesį patraukė į kelio juostas nepataikantis automobilis. Sustabdžius mašiną paaiškėjo, kad pareigūnų nuojauta neapgavo – 57-erių čigonas V. A. buvo girtas – įpūtė daugiau nei dvi promiles. Tačiau čia vyro nemalonumai nesibaigė – jis aršiai priešinosi policijai, todėl buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, o automobilis nuvežtas į aikštelę.

Tačiau tai buvo tik besivyniojančio nusikaltimų kamuolio pradžia.

Išsiblaivęs vyriškis buvo paleistas iš areštinės, tačiau Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) pareigūnai gavo informacijos, jog minėtas čigonų tautybės pilietis galėjo gabenti narkotinių medžiagų. Detaliai apžiūrėję sulaikytojo automobilį „Audi“, išradingai įrengtoje slaptavietėje, pareigūnai aptiko polietileno maišelį su biria medžiaga. 500 g – tokį kiekį vežė dėl drąsos iki sunkaus girtumo apsvaigęs kurjeris. Neabejojama, kad tyrimai patvirtins,  kad tai – narkotinės medžiagos, nes dėl panašių kriminalinių reikalų V. A. pareigūnams jau yra žinomas.

Radę narkotikus pareigūnai pradėjo čigono paiešką. Rugpjūčio 16-osios vakare, apie 19 val., po tarnybos eidami namo, du Reagavimo skyriaus pareigūnai Kęstučio g. pastebėjo automobilį, iš kurio išlipo trys vyriškiai. Akyliems pareigūnams vienas jų pasirodė labai panašus į ieškomą asmenį, kurio nuotrauka buvo išplatinta.

Atidžiau apžiūrėję asmenį, kuris buvo užsidėjęs didelius akinius nuo saulės, pareigūnai nusprendė, kad tai – galimai ieškomas asmuo. Įtarimus sustiprino iš iš po marškinėlių matomas tatuiruotės fragmentas.

Pareigūnai skubiai informavo kolegas apie vyrą ir paprašė pastiprinimo bei tęsė stebėjimą. Skubiai į pagalbą atvykę policijos pareigūnai sulaikė asmenį. Įtarimai pasitvirtino – tai buvo ieškomas asmuo.

Įtariamasis V. A. suimtas dviem mėnesiams. Jam, pagal LR BK 260 str. 3 d., dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu gresia laisvės atėmimo bausmė iki 15 metų.

Marijampolės apskr. VPK iš "Šviesos" inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook