Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Užsiliepsnojusiame name pražuvo du žmonės

Užsiliepsnojusiame name pražuvo du žmonės (1)

2018-10-05

Spalio 5 d. ugniagesiai skubėjo į Jurbarkų seniūnijos Klišių kaimą. Čia apie 1.30 val. užsidegė gyvenamasis namas. Į nelaimės vietą atvykę ugniagesiai ugnį malšino iki paryčių – išgelbėjo dalį namo ir du šalia esančius pastatus. Tačiau apraminę liepsnas ir patekę į vidų gelbėtojai rado apdegusį vyro kūną.

Netrukus paaiškėjo, kad tragedija gali būti dar didesnė – tiriama versija, ar name nebuvo dar vieno žmogaus.

„Nepavyksta susisiekti ir rasti dar vieno vyro, kuris bendraudavo su žuvusiuoju. Yra duomenų, kad vakar jie kartu leido laiką. Tikimės geriausio, bet gaisravietėje ieškome dar vieno kūno“, – sakė Jurbarko r. priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Tomas Statkus. Vėliau ugniagesiai rado ir šio vyro kūną.

Gaisro priežastis aiškinasi tyrėjai.

Dar du gaisrai kilo Eržvilko seniūnijoje. Spalio 5-ąją anksti ryte ugniagesiai skubėjo į Polų k. gesinti ūkinio pastato. Ugnis įsiplieskė lauko virtuvėje, sujungtoje su garažu. Per nelaimę išdegė lauko virtuvės vidus, sudegė dujinė viryklė bei kiti namų apyvokos daiktai, garažas sulietas vandeniu.

Spalio 4-ąją apie 1.20 val. pranešta apie degantį ūkinį pastatą Varlaukyje. Atvykus ugniagesiams liepsnos jau buvo prarijusios stogą ir pastatas liepsnojo atvira ugnimi. Sudegė ir jame buvęs šienas.

Iš mokyklos – į ligoninę

Marijampolės apskr. vyriausiojo policijos komisariato suvestinėje – informacija apie paauglių konfliktą Viešvilėje. Pirminiais duomenimis, spalio 3 d. į Jurbarko ligoninę pristatyta 2003 m. gimusi moksleivė. Mergina paaiškino, kad tą pačią dieną per pamoką ją sumušė tos pačios mokyklos mokinys.

„Muštynių nebuvo, tik dešimtokas ranka trenkė mergaitei“, – sakė Viešvilės pagrindinės mokyklos direktorė Irena Oičenkienė. Ji situaciją komentavo taip: konfliktas kilo mokiniams žiūrint filmą. Dvi mergaitės susižodžiavo, trukdė kitiems. Mokiniai ėmė jas tildyti, ir kai viena triukšmautojų vieną mokinę pavadino necenzūriniu žodžiu, dešimtokas jai trenkė.

„Apie įvykį  iškart buvo informuoti vaikų namai, nes konfliktą sukėlusios mergaitės, gyvena bendruomeninėje šeimynoje, bei dešimtoko tėvai, o nukentėjusiosios auklėtoja pasirūpino pristatyti ją į šeimyną. Mergaitė buvo nuvežta į ligoninę, kur gydytojų priežiūroje išbuvo per naktį ir, nenustačius sužalojimo, išleista“, – sakė direktorė.

Problemą labiausiai paaštrino, pasak direktorės, nukentėjusiosios draugė, apskelbusi, kad moksleivė buvo sumušta.

„Dešimtokas atsiprašė, vaikai susitaikė. Tačiau kreipėmės į pedagoginę-psichologinę tarnybą, kad atvyktų specialistai pasikalbėti su vaikais, kaip valdyti emocijas, kaip elgtis konfliktinėse situacijose“, – sakė I. Oičenkienė.

Vairavo girtas

Darbo pastarosiomis dienomis netrūko policijai. Spalio 3-ąją apie 15.30 val. pareigūnai Skirsnemunėje patikrino įtartiną motorolerio vairuotoją. Paaiškėjo, kad prie „Vespa“ vairo sėdo girtas 47-etis. Jam nustatytas 1,87 prom. girtumas.

Spalio 2-ąją apie 18.30 val. Lybiškių k. (Eržvilko sen.) girtas 31-erių vyras smurtavo prieš taip pat girtą žmoną. Konfliktas vyko matant mažamečiams vaikams. Įtariamajam nustatytas 2,33 prom. girtumas, moteriai – 1,56 prom.

Vyras buvo sulaikytas, vaikai perduoti močiutės globai.

„ŠVIESOS“ ir policijos inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook