Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vagį sulaikiusius policininkus pribloškė jo istorija

Vagį sulaikiusius policininkus pribloškė jo istorija (0)

2017-01-10

Sausio 8 d. apie 10.35 val. į Jurbarko pirminės sveikatos priežiūros centro greitosios medicinos pagalbos patalpas užsuko vyras ir greitai iš jų pasišalino. Netrukus viena medikė pastebėjo, kad iš rankinės dingo piniginė su asmens dokumentais ir dešimčia eurų.

Nukentėjusioji nusprendė įtariamą vagį vytis. Pribėgusi prie vyro ji pareikalavo atiduoti piniginę ir netrukus iš sutrikusio nusikaltėlio palto kišenės ištraukė jo grobį. Vagis, matyt, nesitikėjo ryžtingų medikės veiksmų, tad tesumojo kuo greičiau pasišalinti. Tačiau moteris nenurimo, apie vagį pranešė policijai.

Pareigūnai pagal nukentėjusiosios apibūdinimą vyrą sulaikė Pašilio gatvėje. Galbūt istorija tuo ir būtų pasibaigusi, tačiau paaiškėjo, kad tai – tik nusikaltimų kamuolio siūlo galas.

„Į komisariatą atvežtas asmuo prisipažino pavogęs piniginę, tačiau atsisakė nurodyti savo asmenybę. Teko panaudoti specialų aparatą, kuris nuskaito pirštų antspaudus ir palygina juos su policijos duomenų baze. Jei žmogus yra turėjęs reikalų su teisėsauga, mes jo asmenybę nustatome. Taip nutiko ir šį kartą“, – sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

viršininkas Aivaras Dumčius. Vyro asmenybę nustatę pareigūnai gerokai nustebo, nes suprato sulaikę iš Pravieniškių pataisos namų pabėgusį nusikaltėlį. Netrukus paaiškėjo, kad jo nusikaltimų stažas didžiulis. 65- erių atvykėlis iš Vilniaus įvairiose įkalinimo įstaigose yra praleidęs net 26-erius metus.

Per apžiūrą pas vyrą rastas telefonas „Samsung“ ir peilis. Ar įrankis bus pripažintas šaltuoju ginklu, spręs ekspertai. Tačiau pirmiausia vyrui problemų pridarė jau minėtas telefonas. Jį apžiūrėję pareigūnai suprato, kad daiktas taip pat vogtas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje.

„Šviesos“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook