Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Viešvilėje degė medienos apdirbimo įmonė

Viešvilėje degė medienos apdirbimo įmonė (0)

2017-05-10

Gegužės 10 d. 14.10 val. Bendrajam pagalbos centrui pranešta apie Viešvilėje degančią medienos apdirbimo įmonę. Skambinę žmonės teigė, kad iš didžiulių „Viešvės“ gamybinių patalpų veržiasi dūmai.

Į Viešvilę skubiai buvo išsiųstos didžiulės ugniagesių pajėgos iš Jurbarko, Tauragės, Šakių rajonų. Atvykus gelbėtojams, žmonių pastate jau nebuvo, kilus gaisrui jie spėjo saugiai pasišalinti. 
Ugniagesiai pirmiausia suko galvas, kaip lokalizuoti gaisro židinį, kad ugnis neišplistų į maždaug 4000 kv. m dydžio patalpas. Šią užduotį pavyko įgyvendinti.
Per gaisrą išdegė maždaug šimto kvadratinių metrų patalpa, uždūminta apie 2000 kv.m pastato. Sudegė nemažai įrangos – presas, medienos užtempimo įrenginys, presavimo bei gręžimo staklės bei dešimt kubų paruoštos medienos. 
„Paskutinį kartą panašų gaisrą gesinome pernai, kai degė „Scanstatybos“ patalpos. Nei „Viešvės“, nei pernykštis gaisrai nebuvo sudėtingi gesinti. Tačiau labai džiaugiamės, kad paprastai gesiname tik neišvalytus kaminus, žolę, šiukšlių konteinerius ir vieną kitą nedidelį namą, bet ne didžiulius gaisrus. Tai, kad jų mažai – gera tendencija“, – sakė Jurbarko r. priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos viršininkas Tomas Statkus.
Pasak pareigūno, tikslias gaisro priežastis nustatys tyrėjai. Tačiau numanoma nelaimės priežastis, patalpoje vykdyti metalo apdirbimo darbai.
Tą pačią dieną, apie 19 val., ugniagesiai skubėjo į Kuturių k. (Jurbarkų sen.) gesinti traktoriaus. Jo vairuotojas bandė savarankiškai ugnį nuslopinti dviem gesintuvais, tačiau nepavyko. Liepsnas sutramdė atskubėję ugniagesiai. Išdegė 2010 m. pagaminto traktoriaus kabina, variklio skyrius, apdegė galinės ir priekinės padangos.
„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook