KORONAVIRUSAS

KORONAVIRUSAS

Apsisprendė dėl kaukių vaikams (0)

Vyriausybė trečiadienį apsisprendė dėl kai kurių visuotinio karantino sąlygų Lietuvoje patikslinimo. Ministrų Kabinetas pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymui nustatyti, kad vaikams, vyresniems nei 6 metai, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo proceso metu nebūtų taikomas reikalavimas dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

(Plačiau...)

Vakar Jurbarke nefiksuota nė vieno koronaviruso atvejo (2)

Lapkričio 12-ąją Jurbarko mobiliame koronaviruso patikros punkte atlikti 25 tyrimai, visi gauti atsakymai neigiami.

(Plačiau...)

Koronavirusas nustatytas kas trečiam mobilaus punkto lankytojui (0)

Jurbarko r. pirminės sveikatos priežiūros centra sinformuoja, kad praėjusią parą Jurbarko mobiliame tyrimų punkte koronavirusas nustatytas vienuolikai iš 38 apsilankiusių žmonių. 

(Plačiau...)

Dėl koronaviruso uždaryta Kidulių mokykla, pamokos vyks nuotoliniu būdu (0)

Kidulių pagrindinė mokykla praneša, kad pamokos nuo pirmadienio iki lapkričio 20-osios vyks nuotoliniu būdu. Iš namų mokysis ne tik vyresnių klasių moksleiviai, bet ir ikimokyklinukai, priešmokyklinumai ir pradinukai. Toks sprendimas buvo priimtas dėl įstaigoje plintančio koronaviruso.

(Plačiau...)

Per parą - vėl beveik 2000 koronaviruso atvejų, mirė 24 žmonės (0)

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1935 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai.

(Plačiau...)

NVSC: per praėjusią parą šalyje patvirtinti 1983 koronaviruso atvejai, 17 žmonių mirė (0)

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1983 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai.

(Plačiau...)

Vyriausybė pratęsė karantiną (0)

Vyriausybė trečiadienį nutarė pratęsti karantiną iki gruodžio 17 dienos.

„Nors matome tam tikrą atvejų skaičiaus augimo sulėtėjimą, bet turime sudėtingą situaciją, tad siūlome karantino režimą pratęsti“, – Vyriausybės posėdyje sakė laikinasis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

(Plačiau...)

Ekstremalių situacijų komisija aptarė padėtį rajone (2)

Šiandien į posėdį susirinkusioje Jurbarko r. savivaldybės ekstremalių situacijų komisijoje  (ESK) aptarta situacija rajono gydymo įstaigose, kitose tarnybose, specialistai pateikė susirgimų COVID – 19 liga skaičius. Konstatuota, kad, nors statistiniai skaičiai savivaldybėje yra neblogi, atsipalaiduoti – dar ne laikas, ir būtina griežtai laikytis karantino, kuris Vyriausybės nutarimu pratęstas iki gruodžio 17 d.,  reikalavimų.

(Plačiau...)

Daugėja užsikrėtimų koronavirusu socialinės globos įstaigose (0)

Paskutinėmis dienomis Jurbarko rajono savivaldybėje pradėjo augti susirgimų COVID-19 liga atvejų skaičius. Lietuvos statistikos departamento žemėlapyje skelbiama, kad lapkričio 24 d. Jurbarko rajone buvo patvirtinti 9, lapkričio 25 d. – 17 šios  ligos atvejų. Sunerimti verčia užregistruoti susirgimai Jurbarko rajono stacionariose suaugusiųjų socialinės globos įstaigose – Seredžiaus senelių namuose ir VšĮ Smalininkų senjorų namuose.

(Plačiau...)

SAM: persirgę koronavirusu galės tris mėnesius nesiizoliuoti po aukštos rizikos kontakto (1)

Reaguodama į epidemiologinę situaciją šalyje, didėjantį izoliuojamų gyventojų skaičių ir mokslininkų išvadas bei rekomendacijas, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) atnaujino izoliacijos taisykles ir numatė išimtį žmonėms, kurie jau persirgo koronavirusu (COVID-19). Taip pat suteikiama galimybė trumpinti izoliacijos laiką kai kurių kitų profesijų atstovams.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook