KORONAVIRUSAS

KORONAVIRUSAS

Praėjusią parą - 130 mirčių nuo COVID-19, nustatyti 3322 užsikrėtimai (0)

Praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 3322 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai, pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). Virusas pasiglemžė net 130 gyvybių.Tiesa, kol kas nėra visiškai aišku, ar tai tikrai praėjusią parą mirusių asmenų duomenys.

(Plačiau...)

NVSC tikslina duomenis ir kaltina gydymo įstaigas laiku nepranešant apie mirtis mip koronaviruso (2)

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC), kaip ir buvo pranešta anksčiau, iš gydymo įstaigų gavęs informaciją apie mirties nuo koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejus ir atvejus, kai mirusieji buvo užsikrėtę COVID-19, bet mirė dėl kitų priežasčių, kuri nebuvo pateikta laiku pagal Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) nustatytą tvarką, šiuos duomenis įtraukia į statistiką.

(Plačiau...)

Jurbarko savivaldybėje sergamumas COVID – 19 – vienas mažiausių šalyje (3)

Sergamumas Covid-19 infekcija  Jurbarko savivaldybėje siekia 479 atvejus 100 tūkst. gyventojų, o tai yra ketvirtas mažiausias rodiklis tarp visų savivaldybių. Mažiau susirgusiųjų registruota tik Biržų, Rietavo ir Neringos savivaldybėse. Lietuvoje sergamumo vidurkis siekia  1185 atv./100 tūkst. gyventojų.

(Plačiau...)

Patarimai: kokia reabilitacija reikalinga persirgus COVID-19 (0)

Prof. Raimondas Kubilius dalinasi rekomendacijomis, persirgus COVID-19 liga.

(Plačiau...)

Koronavirusu užsikrėtė Seimo narys Ričardas Juška (2)

Pranešama, kad koronavirusu užsikrėtė dar trys Seimo nariai - tarp jų ir Karšuvos rinkimėnje apygardoje išrinktas Liberalų sąjūdžio frakcijos atstovas, Ričrdas Juška.

(Plačiau...)

Prie ligoninės statomi moduliniai nameliai (2)

Šiandien prie VšĮ „Jurbarko ligoninėׅ“ atvežtas pirmasis iš trijų modulinių namelių, kurie bus prijungti prie Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus ir skirti pacientams priimti ir izoliuoti.

(Plačiau...)

Gyventojai raginami išsitirti nemokamai (5)

Gyventojų testavimo apimčių didinimas yra svarbus veiksnys, kuris galėtų keisti savivaldybių „spalvas“ ir padėti judėti link karantino laisvinimo. Tokią nuostatą 2021 m. vasario 15 d. įvykusiame Sveikatos ministro Arūno Dulkio bei Lietuvos savivaldybių asociacijos vadovų nuotoliniame susitikime, kuriame dalyvavo ir Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, išsakė Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook