KORONAVIRUSAS

KORONAVIRUSAS

Užsikrėtusiųjų koronavirusu - 143 (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad šį vakarą, atlikus tyrimus, Lietuvoje patvirtinti dar 14 naujų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų. Iš viso Lietuvoje šiuo metu užfiksuoti 143 užsikrėtimo šia infekcija atvejai.

(Plačiau...)

Karantiną planuojama pratęsti (0)

Ministras pirmininkas Saulius Skvernalis pirmadienį pranešė, kad planuojama pratęsti šalyje galiojantį karantiną. Toks sprendimas planuojamas norint sustabdyti plintantį koronavirusą.

(Plačiau...)

Fiksuoti 154 užsikrėtimo atvejai (1)

Sveikatos apsaugos ministras, Valstybės ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas Aurelijus Veryga sako, kad šiuo metu Lietuvoje patvirtinti 154 užsikrėtimo koronavirusu atvejai.

(Plačiau...)

Viešumoje teks nešioti apsaugines kaukes (2)

Pirmadienį sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga spaudos konferencijoje pristatė naujienas dėl Lietuvoje ir visame pasaulyje plintančio koronaviruso.

(Plačiau...)

Karininkas pamokė, kaip namų sąlygomis pasigaminti kaukę – reikalingų priemonių turi kiekvienas (video) (0)

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos pasidalijo patarimais, kaip pasigaminti kaukę namų sąlygomis iš buityje naudojamų priemonių. 

(Plačiau...)

Tauragė stabdo viešąjį transportą, kontroliuos įvažiavimą į miestą (0)

Tauragės savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis praneša, kad miestas imasi griežtų priemonių dėl koronaviruso plitimo.

(Plačiau...)

Specialios rekomendacijos dėl šiukšlių tvarkymo (0)

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), siekdama riboti COVID-19 ligos (koronaviruso ligos) plitimą, žmonėms, kurie dėl to, jog yra grįžę iš užsienio ar turėję kontaktą su patvirtintu ar tikėtinu ligos atveju ir privalo izoliuotis, rekomenduoja, kaip elgtis su šiukšlėmis.

(Plačiau...)

Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus pranešimas (video) (0)

Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus pranešimas apie situaciją savivaldybėje dėl koronaviruso.

(Plačiau...)

Biudžetininkams dėl koronaviruso teks susiveržti diržus (8)

Pirmadienį, per tradicinė spaudos konferenciją, rajono meras Skirmantas Mockevičius pranešė pasirašęs potvarkius, kuriais savivaldybės įstaigų darbuotojams skelbiama prastova. Tai reiškia, kad šių įstaigų darbuotojams kol kas bus mokamas minimalus darbo užmokestis.

(Plačiau...)

Paskelbtas koronavirus užsikrėtusio vyro, kuris gyveno Jurbarke, maršrutas (0)

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras paskelbė asmens, kuris dvi savaites gyveno Jurbarko viešbutyje maršrutą. Kovo 21-ąją buvo pranešta, kad jis yra užsikrėtęs koronavirusu.

Specialistai perspėja, kad maršrutas yra apytikslis, paremtas sergančiojo pateiktais duomenimis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook