Savivaldybė pristatė rajone įsigaliosiančius apribojimus (video)

Savivaldybė pristatė rajone įsigaliosiančius apribojimus (video) (6)

2020-03-15

Sekmadienį savivaldybėje vyko Ekstremalių situacijų valdymo komisijos posėdis, kuriame buvo aptartas nuo pirmadienio visoje šalyje įsigaliosiantis karantinas. Taip pat priimti sprendimai, kaip bus karantinuojami žmonės Jurbarko r., aptarti kiti būtini klausimai.

Posėdžio metu priimti šie sprendimai:

⏺ Jurbarko rajono gyventojams grįžusiems iš užsienio valstybių ir neturintiems galimybės izuoliuotis namuose bus sudarytos sąlygos laikinai, iki 14 dienų, apsigyventi Jurbarko rajone esančiose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose (esant būtinybei, skambinti telefonu 8 655 31557).

⏺ Nesilaikantiems saviizoliacijos taisyklių bus taikoma atsakomybė.

⏺ Visos savivaldybės įmonės teiks visas būtinas paslaugas, tačiau darbuotojai pagal galimybes dirbs nuotoliniu būdu, todėl rekomenduojame gyventojams dėl paslaugų teikimo kreiptis įmonių interneto svetainėse nurodytais kontaktais.

⏺ UAB Jurbarko autobusų parkas, teikiantis keleivių vežimo paslaugas, dirbs įprastu režimu, tačiau prašome visų gyventojų autobusuose vienas nuo kito laikytis saugiu, 1 m atstumu.

⏺ Ateinančią savaitę mokyklos ir vaikų darželiai mokiniams gaunantiems nemokamą maitinimą pateiks sauso davinio dviejų savaičių paketus.

⏺ Seniūnams nurodyta susisiekti su seniūnaičiais, bendruomenėmis, prašyti dalintis informacija apie iš užsienio grįžusius ir saviizoliacijos režimo nesilaikančius asmenis, taip pat apie asmenis, kuriems reikalinga skubi neatidėliotina pagalba tiekiant maistą ar suteikiant kitas socialines paslaugas.

„Tikiuosi, kad mūsų rajono gyventojai supras situacijos rimtumą, padės vieni kitiems ir visi kartu išgyvensime šį sudėtingą laikotarpį. Kviečiu įmonių vadovus, verslo bendruomenę įvertinti esamą riziką ir atsakingai organizuoti įmonių veiklą. Kviečiu vadovautis tik patikima informacija“,– kalbėjo savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

ℹ️ Svarbiausia informacija dėl viruso LR sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje: https://tinyurl.com/sty3fe4
LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos interneto svetainė: https://socmin.lrv.lt/
LR vyriausybės interneto svetainė: http://lrv.lt/
Jurbarko rajono savivaldybės interneto svetainė: http://jurbarkas.lt/

Papildysime.

Taip pat skaitykite:

Lietuvoje - karantinas. Kokie ribojimai taikomi« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook