Balsavimas

Kuri krepšinio aikštelė turėtų būti atnaujinta?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Sutvarkius mokyklų tinklą rajonas sutaupytų apie milijoną eurų (1)

22 mln. eurų – mažiausiai tiek per metus būtų galima sutaupyti efektyviau naudojant ir prižiūrint mokyklų infrastruktūrą, atskleidė Lietuvos laisvosios rinkos instituto analizė. Sutaupius perteklinei infrastruktūrai skiriamas lėšas, jas būtų galima panaudoti ugdymo procesui ir mokytojų atlyginimams kelti.

(Plačiau...)

Lietuva mini Laisvės gynėjų dieną (0)

Lietuva 26-ąjį kartą mini tragiškų Sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną.

(Plačiau...)

Stiprės vėjas, dieną kai kur pustys (0)

Trečiadienio rytą Šiaulių apskrityje ir Klaipėdos, Marijampolės, Raseinių, Alytaus, Jurbarko bei Tauragės rajonuose vietomis ant valstybinės reikšmės kelių dangų susiformavo plikledis. Čia barstomi slidūs kelių ruožai. Kelininkai vairuotojų prašo atkreipti dėmesį į pavojingus kelio ruožus ir sumažinti greitį prieš juos, t.y. sankryžas, miško proskynas, taip pat būti atidžius važiuojant per tiltus ir viadukus.

(Plačiau...)

Ištuokų registruojama tris kartus mažiau nei santuokų (0)

Pastarąjį pusmetį Lietuvoje susituokė 14 800 porų, o skirtingais keliais pasuko 4 553 poros, rodo Registrų centro paskelbti duomenys.

(Plačiau...)

Populiariausi vardai Lietuvoje: Liepa, Emilija, Austėja, Lukas, Matas ir Jokūbas (0)

Pastarąjį pusmetį lietuviai savo dukroms dažniausiai suteikdavo Liepos, Emilijos ir Austėjos vardus, o sūnus dažniausiai pavadindavo Lukais, Matais ir Jokūbais. 

(Plačiau...)

Sudaryti šaukimo į kariuomenę sąrašai (0)

Sausio 4 d. Krašto apsaugos ministerijoje sudaryti 2017 metų šaukimo į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą sąrašai. Į juos įtraukta apie 25 tūkst. karo prievolininkų. Tarnybą Lietuvos kariuomenės daliniuose bus pakviesti atlikti 3537 jaunuoliai.

(Plačiau...)

Perspėja likti namuose (0)

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, šiandien vakare pradės stiprėti vėjas, jo gūsiai gali siekti nuo 15 iki 20 metrų per sekundę. Šalyje gali kilti pūgos. Sinoptikai taip pat prognozuoja, kad šį ketvirtadienį stipriai atšals. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos  primena gyventojams, kaip reikia elgtis žiemą, kad šaltis, sniegas ir pūgos, kuo mažiau pakenktų normaliai  jų veiklai.

(Plačiau...)

Įsigaliojo Administracinių nusižengimų kodeksas (0)

Nuo Naujųjų metų įsigaliojo Administracinių nusižengimų kodeksas (ANK), pakeitęs daugiau kaip 30 metų galiojusį Administracinių teisės pažeidimų kodeksą (ATPK).

(Plačiau...)

Neblaivūs vairuotojai už grotų praleis iki metų (0)

Nuo sausio 1 d. griežtinama neblaivių vairuotojų atsakomybė. Nuo Naujųjų metų neblaivūs vairuotojai bus traukiami baudžiamojon atsakomybėn, o jų pažeidimai bus kvalifikuojami kaip nusikaltimai. 

(Plačiau...)

Vienuolikos mėnesių centrinės valdžios sektoriaus perteklius - 128,2 mln. eurų (0)

Šių metų vienuolikos mėnesių centrinės valdžios sektoriaus perteklius sudarė 128,2 mln. eurų, arba 0,3 proc. prognozuojamo 2016 m. bendrojo vidaus produkto (BVP). Finansų ministerijos pateiktais duomenimis, praėjusių metų tą patį laikotarpį centrinės valdžios sektoriaus balansas buvo neigiamas - deficitas sudarė 160,5 mln. eurų, arba 0,4 proc. BVP.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook