Balsavimas

Kas laimės antrąjį rinkimų į Seimą turą?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Daugiausia simpatijų pelnė jurbarkiečių projektas (4)

Vidaus reikalų ministerija ir viešoji įstaiga „Centrinė projektų valdymo agentūra“ trečius metus organizavo Europos Sąjungos lėšomis įgyvendintų projektų apdovanojimo renginį, kuris šiemet  lapkričio 27 d. vyko Kurtuvėnų dvare (Šiaulių r.). Jurbarko rajono savivaldybės administracijos projektas „Jurbarko miesto urbanistinės infrastruktūros plėtra (II etapas)“ kategorijoje „Geriausias 2007–2013 m. programavimo periodu Vakarų Lietuvoje įgyvendintas projektas pagal priemonę „Probleminių teritorijų plėtra“ pateko tarp nominantų.

(Plačiau...)

B. Pauža. Vyriausybės pagalba pieno gamintojams (0)

Nespėjo Lietuvos pieno ūkis atsigauti po drastiškai kritusių pieno supirkimo kainų 2012 metais, kai Rusijos embargas ir pieno kvotų panaikinimas atnešė dar didesnę ir ilgalaikę krizę ne tik Lietuvai, bet ir visoms Europos Sąjungos (ES) šalims.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai rinks Seimo narį ir Pagėgiams? (5)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) lapkričio 26 d. posėdyje svarstė ir nutarė visuomenei  susipažinti skelbti naujausią 2016 m. Seimo rinkimų vienmandačių rinkimų apygardų projektą. Jame numatoma, kad į vienmandatę rinkimų apygardą galėtų būti sujungtas Jurbarkas ir Pagėgiai.

(Plačiau...)

Pagaliau apsispręsta dėl privalomo gyvūnų ženklinimo: gyvūnų teisių aktyvistai perpykę (0)

Seimo Kaimo reikalų komitetas trečiadienį pritarė žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės pasiūlymui, kad ženklinami turėtų būti tik veisiami, įvežami, išvežami bei pavojingi gyvūnai. Taigi jei tam plenariniame posėdyje pritars ir dauguma Seimo narių, privalomojo gyvūnų ženklinimo nuo 2016 metų, kaip buvo planuota, nebus.

(Plačiau...)

Žvirblinių pelėdų ruduo (0)

Kada svarstome per daugiau nei porą dešimtmečių Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato gyvojoje gamtoje įvykusias permainas, kaip džiuginančius pavyzdžius prisimename rūšis, kurių palankūs būklės pokyčiai daugiau nei akivaizdūs. O jų turtingose biologine įvairove buveinėse esama ne vieno panašaus atvejo.  Tarp tokių – ir mažiausios šalyje žvirblinės pelėdos.

(Plačiau...)

2015-ieji - šilčiausi metai nuo orų stebėjimo pradžios (0)

2015-ieji, pasak ekspertų, greičiausiai taps šilčiausiais metais nuo orų stebėjimo pradžios. Manoma, kad vidutinė temperatūra pirmą kartą bus laipsniu aukštesnė, lyginant su ikipramoniniu laikotarpiu XIX amžiaus pabaigoje, trečiadienį Ženevoje paskelbė Pasaulinė meteorologijos organizacija (WMO).

(Plačiau...)

Artėjanti žiema primena apie pagalbą sparnuočiams (0)

Pirmasis šaltukas ir trumpa dienos trukmė rodo, kad galima po truputį pradėti lesinti sparnuočius. Nemaža dalis sparnuočių liko mūsų krašte iki pavasario. Smulkiems žvirbliniams paukščiams, ypač vabzdžialesiams, iškritus sniegui ir paspaudus šaltukui žymiai pablogės mitybinės sąlygos. Būtent tokiu metu jiems bus reikalinga žmonių pagalba, todėl Lietuvos ornitologų draugija kviečia visus pasirūpinti sparnuotais draugais. Kol nepasitrauks šalčiai bei išliks sniego danga, rekomenduojama juos lesinti. Kol ledas dar nesukaustė vandens telkinių, jokiu būdu nereikia pradėti maitinti vandens paukščių. Taip pat šiuo metu geras laikas pasirūpinti ir inkilais: išvalyti senus, kai kurioms paukščių rūšims jau dabar iškelti naujus.

(Plačiau...)

Lietuvą daugiausiai lankė vokiečiai (0)

Šių metų trečiąjį ketvirtį šalies apgyvendinimo įstaigų svečių skaičius, palyginti su 2014 m. trečiuoju ketvirčiu, išaugo 7,3 proc. ir sudarė 894,6 tūkst., remdamasis išankstiniais duomenimis, praneša Lietuvos statistikos departamentas.

(Plačiau...)

Išleidus naująjį 20 eurų banknotą, bus naudojami ir senieji šio nominalo banknotai (0)

Lapkričio 25-ąją, Lietuvoje ir dar aštuoniolikoje euro zonos šalių į apyvartą išleidžiamas naujasis 20 eurų banknotas. Jame panaudota banknotų apsaugos naujovė – langelis su portretu hologramoje.

(Plačiau...)

Minima Lietuvos kariuomenės diena (0)

„Pastaraisiais metais saugumas Europoje tapo itin trapus. Tai turi didelę reikšmę ne tik pasirengimo šalies gynybai klausimų aktualumui, visuomenės paramos, krašto apsaugos sistemos finansavimo, tačiau ir lūkesčių bei iššūkių augimui. Šiuo lemtingu periodu, kai priimama ir įgyvendinama daug svarbių, su šalies saugumo stiprinimų susijusių sprendimų, mūsų visų profesionalumas, iniciatyva ir vienybė yra kaip niekada svarbūs!“, – sveikindami karius ir visus Lietuvos žmones Kariuomenės dienos proga sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas.

(Plačiau...)

Pacientai turės pranešti apie neatvykimą į gydymo įstaigą (3)

Pacientas, užsiregistravęs planinei asmens sveikatos priežiūros paslaugai gauti, tačiau negalintis atvykti nustatytu laiku, privalės apie tai informuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigą ne vėliau kaip prieš dvidešimt keturias valandas iki numatomo paslaugos gavimo laiko pradžios.

(Plačiau...)

Europos Komisija: Lietuvos vartotojai už dujas moka mažiausiai regione (2)

Tiek buitiniai vartotojai, tiek pramonės įmonės už dujas Lietuvoje moka mažiausiai regione. Tokie duomenys paskelbti naujausioje Europos Komisijos parengtoje dujų rinkų ataskaitoje.

(Plačiau...)

Degalinės liks be alkoholio (3)

Nuo kitų metų degalinėse neliks alkoholinių gėrimų. Seimas nepritarė siūlymui iki 2019 m. leisti prekiauti alkoholiniais gėrimais stacionariųjų degalinių parduotuvėse. 

(Plačiau...)

Prekybos centrai per didžiąsias šventes gal nedirbti (0)

Didieji prekybos centrai per didžiąsias šventes ateityje gali būti uždaryti – Seimas nusiteikęs uždrausti jiems dirbti per Velykas, Kalėdas, sausio 1-ąją, Vasario 16-ąją, gegužės 1-ąją, birželio 24-ąją bei kitomis švenčių dienomis, kurių per metus paprastai būna 15-ka.

(Plačiau...)

Minima Atšvaitų diena (0)

Lapkričio 11-oji Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) iniciatyva skelbiama Atšvaitų diena. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į atšvaitų svarbą.

(Plačiau...)

Smulkiajam ir vidutiniam verslui – premjero dėmesys (0)

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, antradienį susitikęs su Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos pirmininke Zita Sorokiene, kuri taip pat yra ir Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos valdybos narė, kitais smulkaus ir vidutinio verslo atstovais, išklausė pasiūlymus, kaip būtų galima pagerinti šio sektoriaus verslo sąlygas.

(Plačiau...)

KARAS 2020. Rusijos informacinė agresija (3)

Lietuvoje veikia šimtai, o gal ir tūkstančiai Rusijos apmokamų samdinių, aktyviai ruošiančių dirvą naujai Baltijos šalių okupacijai – taip tvirtina Lietuvos, Rusijos, JAV ir Ukrainos ekspertai naujame dokumentiniame filme „Karas 2020-ieji. Rusijos informacinė agresija“. Filmas pasakoja apie tai, kokių tikslų Lietuvoje ir kitose Baltijos valstybėse siekia ir kokiais metodais veikia pasaulį apraizgiusi Kremliaus dezinformacijos mašina. Rusijos propagandos užkulisius atskleidžia dar neseniai čia dirbę žmonės: slapto interneto komentatorių fabriko darbuotoja, buvusi pasaulinio ruporo „Russia Today“ žurnalistė, Rusijos prezidentui tiesiogiai dirbančio strateginių tyrimų instituto ekspertas.

(Plačiau...)

Kyšininkavimo byla: keli šimtai eurų ir vairavimo egzaminas išlaikytas? (4)

Keli šimtai eurų ir vairavimo egzaminas išlaikytas. Ar iš tiesų pinigai priversdavo „Regitros“ darbuotojus užsimerkti ir nematyti vairuotojų klaidų pradėjo aiškintis Kauno apygardos teismas. Dėl šio į viešumą iškilusio skandalo teismo slenksčius priversti minti Jurbarko rajono ir Kauno apskrities patruliai Edgaras Brazaitis, Rimvydas Zymonas ir Aurimas Ugenskas. Taip pat į teisiamųjų suolą sėdo buvęs „Regitros“ darbuotojas Rolandas Dabravolskas ir prieniškė Ligita Lukaševičiūtė.

(Plačiau...)

Seimas pritarė jauniems vairuotojams riboti automobilių galią (2)

Po virtinės Lietuvą sukrėtusių avarijų, kurių centre atsidūrė galingus automobilius vairavę jauni vairuotojai, saugaus eismo specialistai prabilo apie būtinybę suvaldyti tarp jaunimo paplitusį norą pasipuikuoti mašinos galimybėmis.

(Plačiau...)

Tarp Konstitucijos egzamino laimėtojų - Simonas Mikšys (0)

Antrajame Konstitucijos egzamino etape geriausiai pasirodę ir laimėtojais savo kategorijose tapę 29 egzamino laureatai pirmadienį pasveikinti ir apdovanoti Prezidentūroje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook