Lietuvos diena

Lietuvos diena

Lietuva vasario 10-ąją (0)

1506 m. Moldovos valdovas Bogdanas III pasirašė taikos sutartį su Lietuvos didžiuoju kunigaikščiu ir Lenkijos karaliumi Aleksandru.

(Plačiau...)

Paaiškėjo, dėl ko „Maxima“ iš prekybos išėmė šviežią mėsą: tarša aptikta „Biovelos“ mėsoje (1)

Iš „Maximos“ šaldytuvų šviežia mėsa ir jos pusgaminiai penktadienį buvo išimti, aptikus mikrobiologinę taršą „Biovelos“ kiaulienos sprandinėje ir kumpyje. Apie tai skelbiama šeštadienį žiniasklaidai išplatintame pranešime.

(Plačiau...)

Po šilto savaitgalio – permainos: siautės stiprūs vėjai, lietų keis šlapdriba (0)

Šiandien mūsų šalies dangų užklos vientisas tankių debesų sluoksnis, pragiedrulių pasirodys tik šalies pietvakariuose ir tik vakarėjant. Vietomis, didesnė tikimybė šiaurės rytiniuose rajonuose, lankysis trumpalaikiai negausūs krituliai. Kai kur gali formuotis silpna lijundra, plikledis. Vėjas pūs iš pietvakarių, vakarų, 6–11 m/sek. greičiu. Temperatūra įdienojus pakils iki 0–5 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Daugvilas, Daugvina, Daugvinas, Daugvilė, Dromantas, Honorata, Saliamonas, Salys;

(Plačiau...)

Lietuva vasario 8-ąją (0)

1260 m. prasidėjo Herkaus Manto vadovaujamas prūsų ir lietuvių sukilimas prieš vokiečių ordiną.

(Plačiau...)

„Maxima“ stabdo prekybą šviežia mėsa, nusipirkę gali grąžinti (0)

Prekybos tinklas „Maxima“ penktadienį sustabdė prekybą šviežia mėsa ir marinuotais produktais, kilus įtarimams dėl kokybės.

(Plačiau...)

Nedarbo lygis augo (0)

Nedarbo lygis praėjusių metų ketvirtą ketvirtį buvo 6,4 proc., praneša Statistikos departamentas.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aušra, Eiva, Elvyra, Elvyras, Gabrielius, Girvilas, Girvilė, Girvyda, Girvydas, Scholastika, Skolastika;

(Plačiau...)

Lietuva vasario 7-ąją (0)

1932 m. Kaune įsteigta draugija užsienio lietuviams remti.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Augutė, Augutis, Jomantas, Jomantė, Jomilas, Jomilė, Ričardas, Romas, Romualda, Romulas, Romulė, Vilgauda, Vilgaudas, Vilgirda, Vilgirdas;

(Plačiau...)

Lietuva vasario 6-ąją (0)

1937 m. iš Antverpeno į Klaipėdą laivu atgabenti 35 varpai, skirti Kauno Vytauto Didžiojo Karo muziejaus bokšto karilionui.

(Plačiau...)

Pašto ženklu įamžins Joną Žemaitį-Vytautą (0)

Lietuvos paštas penktadienį, vasario 7-ąją, išleidžia dailininkės Aušrelės Ratkevičienės kurtą pašto ženklų bloką „Partizanų Lietuva“.

(Plačiau...)

Jau galima sužinoti, kiek praeitais metais išleista gydymui ir vaistams (0)

Valstybinė ligonių kasa (VLK) daugiau nei milijonui šalies gyventojų per „Sodros“ asmenines paskyras išsiuntė kvietimus pasitikrinti, kiek per metus kainavo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų apmokėtos sveikatos paslaugos ir vaistai. Pasak VLK direktoriaus Gintaro Kacevičiaus, šia iniciatyva siekiama, kad pacientai būtų geriau informuoti apie jų gydimui skirtas išlaidas.

(Plačiau...)

Naktį galimi „Swedbank“ paslaugų trikdžiai (0)

Dėl IT sistemų atnaujinimo naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį galimi „Swedbank“ teikiamų paslaugų trikdžiai.

(Plačiau...)

Apvogė ir suniokojo automobilį (3)

Vasario 4 d. į policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad daugiabučio namo kieme Dariaus ir Girėno g. buvo suniokotas jos automobilis „Volvo XC 60“.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Vasario 5-ąją nuo seno lietuviai garbino ugnies deivę Gabiją ir kasdienį maistą – duoną. Šią dieną buvo kepama duona, atliekamos aukojimo apeigos Žemynai ir Žemėpačiui. Tikėta, kad apeigose pašventinta duona pagelbsti kilus gaisrui, saugo nuo ligų.

(Plačiau...)

Lietuva vasario 5-ąją (0)

1932 m. Kaune įkurta Lietuvos darbo jaunimo sąjunga.

(Plačiau...)

Šiandien vardadienius švenčia (0)

Vasario 3-ioji – Šv. Blažiejus. Linų diena.

(Plačiau...)

VMI ragina suskubti (0)

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) primena, kad duomenis apie 2019 metais gyventojams išmokėtas A ir B klasės pajamoms priskiriamas išmokas mokesčių administratoriui pateikė tik ketvirtadalis – maždaug 28 tūkst. mokesčių mokėtojų. Iki vasario 17 d. tokius duomenis dar turi pateikti maždaug 87 tūkst. mokesčių mokėtojų, šalies ir užsienio įmonių bei individualią veiklą vykdančių gyventojų, kurie pernai samdė darbuotojų ar veiklai vykdyti iš kito gyventojo nuomojo nekilnojamojo turto.

(Plačiau...)

Draudimas žvejoti lydekas šiemet įsigalioja vasario 3-ąją (0)

Šiemet lydekas bus draudžiama žvejoti ne nuo vasario 1 d., o nuo vasario 3 d. Šis draudimas pagal Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisykles paprastai įsigalioja vasario 1-ąją ir tęsiasi iki balandžio 20 d.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook