Lietuvos diena

Lietuvos diena

„Smart-ID“ programėlės veikla visiškai atkurta (0)

Naktį į ketvirtadienį „Smart-ID“ naudojimas buvo atkurtas visuose interneto bankuose bei kitose e. paslaugose, pranešė paslaugą teikiančios bendrovės „SK ID Solutions“ vadovas Lietuvoje Viktoras Kamarevcevas.

(Plačiau...)

Vyriausybė sušvelnino karantiną, daliai verslo mažina ribojimus (0)

Vyriausybė trečiadienį pritarė pirmajam karantino priemonių švelninimui. 

(Plačiau...)

Lietuva balandžio 15-ąją (0)

1702 m. švedų kariuomenė, vadovaujama karaliaus Karolio XII, užėmė ir sudegino Punios miestą.

(Plačiau...)

Prasideda pirmasis pajamų deklaravimo etapas (0)

Trečiadienį startuoja pirmasis pajamų deklaravimo etapas savarankiškai dirbantiems asmenims.

(Plačiau...)

Ministerija: mokslo metai bus trumpesni (0)

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius sako, kad šią savaitę bus nuspręsta dėl mokslų metų pabaigos datų.

(Plačiau...)

Černobylyje liepsnoja radioaktyvi zona, vėjas pučia ne į Lietuvos pusę (video, nuotraukos) (0)

Miškų gaisrai radiacija užterštoje draudžiamoje Černobylio zonoje jau tęsiasi daugiau nei savaitę, nepaisant su liepsnomis kovojančių beveik 400 ugniagesių pastangų.

(Plačiau...)

Lietuva balandžio 13-ąją (0)

1871 m. Liūginės kaime, Marijampolės rajone, gimė arkivyskupas, Lietuvos bažnytinės provincijos įkūrėjas Jurgis Matulaitis. 1987 metais popiežius Jonas Paulius II J. Matulaitį paskelbė Palaimintuoju.

(Plačiau...)

Šią savaitę bus ir lietaus, ir sniego (0)

Antrąją Velykų dieną per Lietuvą praslinks šaltasis atmosferos frontas, jis į daugelį rajonų atneš trumpų kritulių. Vyraus lietus, tačiau vėjui pasisukus iš šiaurės vakarų ims veržtis šaltis, tad vakarėjant šiaurės vakariniuose ir šiauriniuose rajonuose lietus jau maišysis su šlapdriba.

(Plačiau...)

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos ir ponios Dianos Nausėdienės sveikinimas šalies žmonėms šv. Velykų proga (0)

Brangieji,

atverkime duris ir langus pavasariui, žmogaus ir žemės atgimimui. Įkvėpkime šviežio oro gūsį, nusišypsokime vieni kitiems.

(Plačiau...)

Lietuva balandžio 12-ąją (0)

1919 m. pradėjo darbą ketvirtoji Lietuvos Vyriausybė, vadovaujama Mykolo Sleževičiaus.

(Plačiau...)

Velykos – Prisikėlusio Kristaus šventė – vėl stiprins pasitikėjimą ir viltį, tik šiemet ypatingai (0)

Sekmadienį švenčiamos Šv. Velykos – džiugiausia šventė Katalikų bažnyčios metų liturgijoje, stiprinanti tikėjimą bei viltį, skatinanti dvasinį prisikėlimą. Dėl pandemijos šiemet Velykos bus kitokios ne tik Lietuvoje, bet ir visame katalikiškame pasaulyje. Ir tikinčiųjų maldos dažnai bus nerimo, skausmo, netekties maldos – maldos, gimusios iš vilties.

(Plačiau...)

Gyventojams jau mokamos ligos išmokos dėl karantino (0)

„Sodra“ pradėjo mokėti ligos išmokas gyventojams, kuriems nedarbingumo pažymėjimai išduoti dėl ekstremaliosios situacijos ar karantino. Iki Velykų „Sodra“ išmokėjo ligos išmokas maždaug 30 tūkst. gavėjų (beveik pusei) ir toliau jas nuosekliai mokės nevėluodama.

(Plačiau...)

Lietuva balandžio 11-ąją (0)

1764 m. Rusija ir Prūsija pasirašė Peterburgo sutartį, davusią pradžią būsimiems Abiejų Tautų Respublikos padalijimams.

(Plačiau...)

Balandžio 11-oji – Didysis šeštadienis ir Tarptautinė koncentracijos stovyklų kalinių išlaisvinimo diena (0)

Balandžio 11-oji – Didysis šeštadienis. Jungtinių Tautų paskelbta ir kiekvienais metais minima kaip Tarptautinė koncentracijos stovyklų kalinių išlaisvinimo diena.

(Plačiau...)

Lietuva balandžio 9-ąją (0)

1869 m. Raudondvaryje gimė kompozitorius, vargonininkas, pedagogas Juozas Naujalis. Mirė 1934 m.

(Plačiau...)

Perspėja dėl kiaušinių kokybės (1)

Prieš Velykas Lietuvą užplūdus pigiems kiaušiniams iš ne ES šalių, ekspertai atkreipia pirkėjų dėmesį – šventėms galite parsinešti kiaušinių, kurie neatitinka Europos Sąjungos reikalavimų.

(Plačiau...)

Mokslininkai: sušvelninus karantiną gegužę turėsime 20 tūkst. COVID-19 pacientų (0)

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ir Lietuvos energetikos instituto (LEI) mokslininkai siūlymus švelninti karantino sąlygas ragina vertinti labai atsakingai ir nuolatos stebint, kaip tai atsilieptų ligos plitimui. Jų teigimu, iš visų Baltijos valstybių Lietuva geriausiai laikosi karantino taisyklių, o dabartinės sąlygos yra pakankamos, kad mažėtų gyventojų sergamumas ir liga nebeplistų.

(Plačiau...)

Banko pavedimų nebus galima atlikti net 4 dienas (0)

Dėl momentinių mokėjimų teikiamų galimybių dauguma mokėjimo paslaugomis besinaudojančių klientų šventiniu laikotarpiu galės pervesti pinigus į sąskaitą kitame banke ar elektroninių pinigų įstaigoje per kelias sekundes. 

(Plačiau...)

Lietuva balandžio 8-ąją (0)

1849 m. Žieveliškėje, Kražių valsčiuje, gimė tautosakininkas, poetas, publicistas, knygnešys Mečislovas Davainis Silvestraitis. Mirė 1919 m. 

(Plačiau...)

Lietuva balandžio 7-ąją (0)

1882 m. Ažuožeriuose, Anykščių rajone, gimė rašytojas, prozininkas, dramaturgas Antanas Žukauskas-Vienuolis. Mirė 1957 m.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook