Lietuvos diena

Lietuvos diena

Naujas valstybės planas regionams atgaivinti: žada neribotą finansavimą, didesnes algas ir turistų antplūdžius (1)

Tuštėja ir miršta – taip neretai apibūdinama situacija šalies regionuose, kurie susiduria su emigracija, darbo vietų ir paslaugų trūkumu, mažesniais atlyginimais bei kitomis problemomis. Vis tik Tauragės regionas taps vienas pirmųjų šalyje, kuriam bus suteiktos galimybės atgyti – specialistų konsultacijos, strateginiai patarimai ir didžiulė finansinė pagalba, rašoma pranešime spaudai.

(Plačiau...)

Prognozuoja iki dešimties laipsnių šalčio (0)

Savaitgalį Lietuvoje numatomi šilti ir lietingi orai, LRT RADIJUI sako Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) sinoptikė Vida Ralienė. Tiesa, reikėtų ruoštis šalčiams – pirmadienio naktį orai pamažu ims vėsti, o kitos savaitės gale žadami šiek tiek rimtesni šalčiai.

„Savaitgalį temperatūra ir naktį, ir dieną mažai kuo skirsis. Sulauksime 5–8 laipsnių šilumos, kas labai nebūdinga šiam laikotarpiui“, – pažymi V. Ralienė.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Gita, Jovaida, Jovaidas, Jovaidė, Jovainas, Jovainė, Sigibertas, Vasarė, Vasaris;

(Plačiau...)

Lietuva sausio 31-ąją (0)

1796 m. Rusijos imperatorė Jekaterina II per generalgubernatorių Nikolajų Repiną paskelbė Lietuvos gyventojams manifestą, kuriame pareikalavo prisiekti jai ir pripažinti „amžiną ištikimybę“.

(Plačiau...)

Asmens tapatybės kortelę vėl galima gauti per dieną (0)

Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė ketvirtadienį lankėsi Asmens dokumentų išrašymo centre prie Vidaus reikalų ministerijos (ADIC) ir aptarė asmens tapatybės dokumentų išrašymo galimybes skubos tvarka.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia: Banga, Bangas, Bangius, Bangys, Banguolė, Banguolis, Milgauda, Milgaudas, Milgaudė, Milius;

(Plačiau...)

Lietuva sausio 30-ąją (0)

1433 m. Livonijos magistras paskelbė karą Lietuvos didžiajam kunigaikščiui Žygimantui Kęstutaičiui ir įsiveržė į Lietuvos žemes.

(Plačiau...)

„Sodra“ siunčia priminimus tūkstančiams – laukia sprendimas visam gyvenimui (0)

„Sodra“ siunčia priminimus tūkstančiams – laukia sprendimas visam gyvenimui

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aivaras, Gilda, Gildas, Girkantas, Nygailas, Nygailė, Nykanta, Nykantas, Žiba, Žibuolė, Žibutė, Valerijonas, Valerijus;

(Plačiau...)

Lietuva sausio 29-ąją (0)

1429 m. nutrūko Lucko derybos tarp Vytauto Didžiojo, Jogailos bei Zigmanto I. Lietuvos, Lenkijos ir Vengrijos vadovai nesutarė dėl Vytauto karūnavimo.

(Plačiau...)

„Smart-ID“ naudotojams - privalomi nurodymai (0)

Praėjus trejiems metams po to, kai pradėta naudoti „Smart-ID“, pirmiesiems naudotojams privaloma atnaujinti savo „Smart-ID“ paskyras, informuoja „Swedbank“.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Sausio 28-oji – Europos duomenų apsaugos diena.

(Plačiau...)

Lietuva sausio 28-ąją (0)

1588 m. Krokuvos Seime patvirtintas Trečiasis Lietuvos statutas, kuris vėliau buvo išspausdintas slavų kalba Vilniuje. Daugiau kaip 200 metų jis buvo pagrindinis Lietuvos teisės kodeksas.

(Plačiau...)

Į koronaviruso grėsmę Lietuva pažiūrėjo rimčiau nei Prancūzija: pajutus simptomus reikia skambinti 112 (0)

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras ir Užsienio reikalų ministerija ragina bent laikinai nevykti į Kiniją, o pajutus įtarimus, kad galėjote užsikrėsti koronavirusu, skubiai kreiptis ne į savo šeimos gydytoją, o į Bendrąjį pagalbos centrą. Tuo metu Sveikatos apsaugos ministerija pirmadienį sušaukė Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdį.

(Plačiau...)

Savo vardadienius šiandien švenčia (0)

Sausio 27-oji – Tarptautinė holokausto aukų minėjimo diena.

(Plačiau...)

Lietuva sausio 27-ąją (0)

1527 m. tarp Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) ir Krymo kariuomenės įvyko Olšanicos mūšis, kuriame septyni tūkstančiai LDK kareivių sutriuškino du kartus gausesnę priešų kariuomenę.

(Plačiau...)

Erkių atakos žiemą – dar pavojingesnės nei vasarą: susirgę neiškart supranta, kas su jais vyksta (1)

Pernai metais Lietuvoje užfiksuotas vienas didžiausių sergamumų erkių platinamomis ligomis – specialistai pastebi, kad besikeičiantis klimatas sukuria vis palankesnes sąlygas erkėms, todėl jos vis ilgesnį laiką išlieka aktyvios. Susirgimų erkių platinamomis ligomis vis dažniau pasitaiko ir žiemomis, o gripą primenantys simptomai sergantiesiems neiškart leidžia suprasti, jog dėl visko kalta erkė.

(Plačiau...)

Gali tekti susiveržti diržus: taupyti šiemet bus sunkiau (0)

Pabrangusi elektra, degalų kainų šuolis ir iš paskos didėsiančios kitų prekių bei paslaugų kainos šiais metais sumažins Lietuvos gyventojų galimybes susitaupyti lėšų ilgesniam periodui. Juolab kad jau dabar šeimų biudžetą labiausiai tuština būtiniausios pragyvenimo išlaidos – šildymas, maistas ir paskolų grąžinimas.

(Plačiau...)

Pernai mažiau ŽIV atvejų. Dažniau plito per lytinius santykius (0)

Naujausiais Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, 2019 metais Lietuvoje ŽIV infekcija nustatyta 151 asmeniui, iš kurių 110 vyrų ir 41 moteris. Tai devyniais atvejais mažiau nei 2018 m. (160) ir 112 atvejų mažiau nei užpernai.

(Plačiau...)

Šiandien vardadienius švenčia (0)

Sausio 26-oji – Tarptautinė muitinių (muitininkų) diena.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook