Lietuvos diena

Lietuvos diena

Per karantiną apsinuodijimų alkoholiu sumažėjo perpus (0)

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorius Renaldas Čiužas sako, kad karantino laikotarpiu praktiškai visų alkoholinių gėrimų pardavimai mažėjo.

(Plačiau...)

Specialistai tiria Nemuną - įtariama cheminė tarša iš Baltarusijos (0)

 Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika sako, kad pirminis tyrimas dėl galimos taršos Nemune parodė bendrą deguonies sunaudojimo padidėjimą, tačiau rezultatai dėl cheminės taršos turėtų paaiškėti vėliau.

(Plačiau...)

Lietuva mini Gedulo ir vilties bei Okupacijos ir genocido dienas (0)

Lietuva mini Gedulo ir vilties bei Okupacijos ir genocido dienas - prisimena ir pagerbia masinio nekaltų žmonių trėmimo į netinkamas gyventi Sibiro ir Tolimosios Šiaurės Sovietų Sąjungos teritorijas aukas.

(Plačiau...)

Lietuva prisimena sovietų ištremtus ir pražudytus gyventojus (nuotraukos) (0)

Karštą 1941 m. birželio 14-ąją gyvuliniuose vagonuose iš Lietuvos į tremtį buvo išvežta per 30 tūkstančių žmonių.

(Plačiau...)

Lietuva birželio 14-ąją (0)

1888 m. Jasiškiuose, Biržų apskrityje, gimė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, teisininkas, visuomenininkas, žurnalistas Jokūbas Šernas. Mirė 1926 m.

(Plačiau...)

„Demaskuok.lt“: daugiausiai dezinformacijos apie COVID-19 gegužę fiksuota Latvijoje (0)

„Demaskuok.lt“ išanalizavus trijose Baltijose šalyse gegužės mėnesį pasirodžiusią dezinformaciją apie COVID-19 paaiškėjo, kad daugiau nei pusė su šia tema susijusių melagienų buvo publikuota Latvijoje (59 proc.). Lietuvoje fiksuota beveik trečdalis (28 proc), Estijoje – mažiausiai, apie 13 proc., ištirtos dezinformacijos. Iš viso per mėnesį šalių interneto svetainėse ir „Facebook“ grupėse buvo nustatyti 265 atvejai, ištyrus 6703 straipsnius.

(Plačiau...)

Administracinius ginčus bus galima spręsti ir mediacijos būdu (0)

Seimas priėmė Mediacijos įstatymo pakeitimus, kuriais nuspręsta sudaryti galimybes mediacijos būdu spręsti ne tik civilinius, bet ir administracinius ginčus. Tokiu būdu siekiama skatinti taikų ginčų sprendimą, mažinti teismų darbo krūvį, taupyti privačių asmenų, valstybės biudžeto lėšas, skiriamas ginčų sprendimui teisme.

(Plačiau...)

Beveik 1 mln. gyventojų jau deklaravo savo pajamas (0)

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) jau gavo 1,2 mln. pajamų deklaracijų iš 977 tūkst. gyventojų.

(Plačiau...)

Bus šilta, bet sulauksime škvalo (0)

Penktadienio rytą Tauragės, Kauno ir Marijampolės apskrityse dėl lietaus valstybinės reikšmės kelių dangos yra šlapios, likusioje šalies dalyje daugiausia sausos, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

(Plačiau...)

Nuvykti į Lenkiją nebelieka kliūčių (1)

Lietuvos ir Lenkijos siena atveriama nuo penktadienio 10 val. ryto. Šis sprendimas pasiektas, po intensyvių derybų, susitarus kaimynių šalių ministrams pirmininkams.

(Plačiau...)

Lietuva birželio 11-ąją (0)

1932 m. Kaune susibūrė teatro mėgėjų draugija „Mūsų scena“.

(Plačiau...)

Perspėjama apie audringus orus: laukia kruša ir škvalas (0)

Tauragės, Kauno ir Marijampolės apskrityse ketvirtadienio rytą dėl lietaus valstybinės reikšmės kelių dangos buvo šlapios, likusioje šalies dalyje – daugiausia sausos.

(Plačiau...)

Savivaldybės tarybos narys Egidijus Giedraitis įstatymo nepažeidė (0)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narys Egidijus Giedraitis nepažeidė iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

(Plačiau...)

Karantinas šalyje atšaukiamas nuo birželio 17 dienos. Kas keisis? (0)

Vyriausybė trečiadienį pritarė karantiną šalyje nutraukti nuo birželio 17 dienos. Šalyje liks galioti ekstremaliosios situacijos režimas tam, kad griežtesnius apribojimus pagal poreikį būtų galima įvesti atskiruose koronaviruso židiniuose.

(Plačiau...)

Lietuva birželio 10-ąją (0)

1919 m. Kaune pašto, telegrafo ir telefono kursus baigė pirmoji klausytojų grupė.

(Plačiau...)

Vaikams skyrė papildomas išmokas (0)

Seimas antradienį posėdyje galutinai pritarė prezidento Gitano Nausėdos siūlymui dėl vienkartinės vaikams skyrimo.

(Plačiau...)

Lietuva birželio 9-ąją (0)

1940 m. Maskvoje prasidėjo Lietuvos ministro pirmininko Antano Merkio ir TSRS užsienio reikalų komisaro Viačeslavo Molotovo antrasis pokalbis. Po savaitės TSRS kariuomenė įžengė į Lietuvą.

(Plačiau...)

Savivaldybėms – beveik 600 tūkst. eurų Sosnovskio barščiui naikinti (0)

Aplinkos ministerija kviečia savivaldybes iki liepos 15 d. teikti paraiškas finansavimui Sosnovskio barščiui naikinti jų teritorijose. Šiam tikslui iš Aplinkos apsaugos rėmimo programos skirta beveik 600 tūkst. eurų. 

(Plačiau...)

Gamtos stichija siautės visą savaitę (video) (0)

Pirmadienį per Lietuvą nusirito audra. Įvairiose šalies vietose pylė, kaip iš kibiro, vėjas plėšė stogus, o žemę daužė kruša. Jurbarko r. taip pat iš dangaus krito ledukai, o Šakių, prie Lukšių, gyventojai užfiksavo viesulą.

(Plačiau...)

Saulę keis kruša, lietų - škvalas (0)

Artimiausią parą per Lietuvą banguos aktyvus ir kontrastingas atmosferos frontas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook