Lietuvos diena

Lietuvos diena

Po šilto savaitgalio – permainos: siautės stiprūs vėjai, lietų keis šlapdriba (0)

Šiandien mūsų šalies dangų užklos vientisas tankių debesų sluoksnis, pragiedrulių pasirodys tik šalies pietvakariuose ir tik vakarėjant. Vietomis, didesnė tikimybė šiaurės rytiniuose rajonuose, lankysis trumpalaikiai negausūs krituliai. Kai kur gali formuotis silpna lijundra, plikledis. Vėjas pūs iš pietvakarių, vakarų, 6–11 m/sek. greičiu. Temperatūra įdienojus pakils iki 0–5 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Daugvilas, Daugvina, Daugvinas, Daugvilė, Dromantas, Honorata, Saliamonas, Salys;

(Plačiau...)

Lietuva vasario 8-ąją (0)

1260 m. prasidėjo Herkaus Manto vadovaujamas prūsų ir lietuvių sukilimas prieš vokiečių ordiną.

(Plačiau...)

„Maxima“ stabdo prekybą šviežia mėsa, nusipirkę gali grąžinti (0)

Prekybos tinklas „Maxima“ penktadienį sustabdė prekybą šviežia mėsa ir marinuotais produktais, kilus įtarimams dėl kokybės.

(Plačiau...)

Nedarbo lygis augo (0)

Nedarbo lygis praėjusių metų ketvirtą ketvirtį buvo 6,4 proc., praneša Statistikos departamentas.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aušra, Eiva, Elvyra, Elvyras, Gabrielius, Girvilas, Girvilė, Girvyda, Girvydas, Scholastika, Skolastika;

(Plačiau...)

Lietuva vasario 7-ąją (0)

1932 m. Kaune įsteigta draugija užsienio lietuviams remti.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Augutė, Augutis, Jomantas, Jomantė, Jomilas, Jomilė, Ričardas, Romas, Romualda, Romulas, Romulė, Vilgauda, Vilgaudas, Vilgirda, Vilgirdas;

(Plačiau...)

Lietuva vasario 6-ąją (0)

1937 m. iš Antverpeno į Klaipėdą laivu atgabenti 35 varpai, skirti Kauno Vytauto Didžiojo Karo muziejaus bokšto karilionui.

(Plačiau...)

Pašto ženklu įamžins Joną Žemaitį-Vytautą (0)

Lietuvos paštas penktadienį, vasario 7-ąją, išleidžia dailininkės Aušrelės Ratkevičienės kurtą pašto ženklų bloką „Partizanų Lietuva“.

(Plačiau...)

Jau galima sužinoti, kiek praeitais metais išleista gydymui ir vaistams (0)

Valstybinė ligonių kasa (VLK) daugiau nei milijonui šalies gyventojų per „Sodros“ asmenines paskyras išsiuntė kvietimus pasitikrinti, kiek per metus kainavo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų apmokėtos sveikatos paslaugos ir vaistai. Pasak VLK direktoriaus Gintaro Kacevičiaus, šia iniciatyva siekiama, kad pacientai būtų geriau informuoti apie jų gydimui skirtas išlaidas.

(Plačiau...)

Naktį galimi „Swedbank“ paslaugų trikdžiai (0)

Dėl IT sistemų atnaujinimo naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį galimi „Swedbank“ teikiamų paslaugų trikdžiai.

(Plačiau...)

Apvogė ir suniokojo automobilį (3)

Vasario 4 d. į policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad daugiabučio namo kieme Dariaus ir Girėno g. buvo suniokotas jos automobilis „Volvo XC 60“.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Vasario 5-ąją nuo seno lietuviai garbino ugnies deivę Gabiją ir kasdienį maistą – duoną. Šią dieną buvo kepama duona, atliekamos aukojimo apeigos Žemynai ir Žemėpačiui. Tikėta, kad apeigose pašventinta duona pagelbsti kilus gaisrui, saugo nuo ligų.

(Plačiau...)

Lietuva vasario 5-ąją (0)

1932 m. Kaune įkurta Lietuvos darbo jaunimo sąjunga.

(Plačiau...)

Šiandien vardadienius švenčia (0)

Vasario 3-ioji – Šv. Blažiejus. Linų diena.

(Plačiau...)

VMI ragina suskubti (0)

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) primena, kad duomenis apie 2019 metais gyventojams išmokėtas A ir B klasės pajamoms priskiriamas išmokas mokesčių administratoriui pateikė tik ketvirtadalis – maždaug 28 tūkst. mokesčių mokėtojų. Iki vasario 17 d. tokius duomenis dar turi pateikti maždaug 87 tūkst. mokesčių mokėtojų, šalies ir užsienio įmonių bei individualią veiklą vykdančių gyventojų, kurie pernai samdė darbuotojų ar veiklai vykdyti iš kito gyventojo nuomojo nekilnojamojo turto.

(Plačiau...)

Draudimas žvejoti lydekas šiemet įsigalioja vasario 3-ąją (0)

Šiemet lydekas bus draudžiama žvejoti ne nuo vasario 1 d., o nuo vasario 3 d. Šis draudimas pagal Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisykles paprastai įsigalioja vasario 1-ąją ir tęsiasi iki balandžio 20 d.

(Plačiau...)

Naujas valstybės planas regionams atgaivinti: žada neribotą finansavimą, didesnes algas ir turistų antplūdžius (1)

Tuštėja ir miršta – taip neretai apibūdinama situacija šalies regionuose, kurie susiduria su emigracija, darbo vietų ir paslaugų trūkumu, mažesniais atlyginimais bei kitomis problemomis. Vis tik Tauragės regionas taps vienas pirmųjų šalyje, kuriam bus suteiktos galimybės atgyti – specialistų konsultacijos, strateginiai patarimai ir didžiulė finansinė pagalba, rašoma pranešime spaudai.

(Plačiau...)

Prognozuoja iki dešimties laipsnių šalčio (0)

Savaitgalį Lietuvoje numatomi šilti ir lietingi orai, LRT RADIJUI sako Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) sinoptikė Vida Ralienė. Tiesa, reikėtų ruoštis šalčiams – pirmadienio naktį orai pamažu ims vėsti, o kitos savaitės gale žadami šiek tiek rimtesni šalčiai.

„Savaitgalį temperatūra ir naktį, ir dieną mažai kuo skirsis. Sulauksime 5–8 laipsnių šilumos, kas labai nebūdinga šiam laikotarpiui“, – pažymi V. Ralienė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook