Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Mauras, Meda, Paulius, Skirgaila, Sniega, Sniegė, Snieguolė;

(Plačiau...)

Lietuva sausio 15-ąją (0)

1771 m. Večiuose, Skuodo rajone, gimė kunigas, pranciškonas, gydytojas, botanikas, pirmasis Lietuvos floros tyrinėtojas Jurgis Ambraziejus Pabrėža. Mirė 1849 m.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Mauras, Meda, Paulius, Skirgaila, Sniega, Sniegė, Snieguolė;

(Plačiau...)

Lietuva sausio 14-ąją (0)

1919 m. Kaune Raudonojo Kryžiaus draugijos iniciatyva įsteigta 50-ies lovų ligoninė Lietuvos kariuomenės kariams.

(Plačiau...)

Klimatologas siūlo pratintis prie naujos lietuviškos žiemos: šis metų laikas tikrai pasikeitė labiausiai (0)

„Nors gruodis dar tik prasidėjo, bet už lango jau karaliauja gili žiema“, – taip skelbė naujienų portalai 2010 m. gruodžio 2 d. Kartu buvo priduriama, kad 2009-ųjų žiema „buvo neeilinė ir labai šalta“.

(Plačiau...)

Gripo atvejų daugėja. Tauragės apskritis - antirekordininkė (0)

Lietuvoje per praėjusią savaitę – sausio 6–12 dienomis – sergančiųjų gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) skaičius išaugo. Bendras sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis siekė 57,1 atvejo 10 tūkst. gyventojų, ankstesniąją savaitę – 43 atvejus 10 tūkst. gyventojų, skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

(Plačiau...)

„Sodra“: kada, kokios ir kiek didėja pensijos (0)

„Sodra“ pradėjo mokėti padidintas senatvės, netekto darbingumo, našlių, našlaičių pensijas. Pensijos vidutiniškai didėja daugiau nei 9 proc. Tie, gyventojai, kurie gauna išankstines senatvės pensijas, šalpos išmokas, padidėjimą pajus vasarį, mat šios išmokos mokamos už praėjusį, o ne už einamąjį mėnesį.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Auksė, Auksius, Auksys, Auksuolė, Lelija, Lilija;

(Plačiau...)

Lietuva sausio 13-ąją (0)

1864 m. Vilniaus generalgubernatorius Michailas Muravjovas uždraudė lietuvišką spaudą. Buvo uždaryti 46 vienuolynai ir prie jų veikusios mokyklos, 10 katalikų bažnyčių paverstos stačiatikių cerkvėmis.

(Plačiau...)

Šiandien vardadienius švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Dargauda, Dargaudas, Dargenė, Dargenis, Dargė, Dargilas, Iva, Ivas, Iveta;

(Plačiau...)

Lietuva sausio 12-ąją (0)

1991 m. protestuodamas prieš desantininkų veiksmus Vilniuje atsistatydino TSRS Lietuvos KGB padalinio viršininkas Romas Marcinkus.

(Plačiau...)

Savo vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Audrius, Vilnė, Marcijonas, Stefanija;

(Plačiau...)

Lietuva sausio 11-ąją (0)

1397 m. Kijeve mirė Algirdo sūnus Skirgaila, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės srities kunigaikštis, buvęs Jogailos vietininku Lietuvoje.

(Plačiau...)

Nauji šauktinių sąrašai: kviečiami jaunesnio amžiaus bei studentai (0)

Ketvirtadienį Krašto apsaugos ministerijos (KAM) sudarytuose 2020 metų karo prievolininkų (šauktinių) sąrašuose – 38 427 jaunuoliai. Iš jų į tarnybą įvairiuose Lietuvos kariuomenės daliniuose bus pašaukti 3828 karo prievolininkai.

(Plačiau...)

Pernai senjorai sudarė 32 vedybų sutartis, vieną – 90-metis (0)

Lietuvoje besituokiantys žmonės vis dažniau turtines teises nustato vedybų sutartimis. Pernai Vedybų sutarčių registre įregistruota 1913 vedybų sutarčių (2018 m. – 1786). Per aštuoniolika metų, kai veikia šis registras, iš viso sudaryta daugiau kaip 16 tūkst. vedybų sutarčių.

(Plačiau...)

Šiandien vardadienius švenčia (0)

Sausio 10 dieną įvyks pirmasis 2020-ųjų Mėnulio pusšešėlinis užtemimas. Tai bus dalinis Mėnulio užtemimas, kurio metu Mėnulio diskas panirs į Žemės pusšešėlį ir tik nežymiai pritems. Užtemimas bus matomas didžiojoje pasaulio dalyje, išskyrus Šiaurės ir Pietų Amerikas. Užtemimas prasidės sausio 10-ąją 19 val. 08 min. Lietuvos laiku ir baigsis 23 val. 12 min. Maksimali užtemimo fazė – 21 val. 10 min.

(Plačiau...)

Lietuva sausio 9-ąją (0)

1776 m. Karvaičiuose, Kuršių nerijoje, gimė tautosakininkas, poetas, kultūros veikėjas Liudvikas Gediminas Rėza. Mirė 1840 m.

(Plačiau...)

Lietuvoje savo gyvenamąją vietą vis dar registravę daugiau kaip 3 mln. žmonių (0)

Registrų centro duomenimis, pernai visoje Lietuvoje buvo parduota 35,8 tūkst. butų. Tai 5 proc. daugiau nei 2018 metais.

(Plačiau...)

Didesnės pensijos gyventojus pasieks jau sausį (0)

„Sodra“ indeksuotas pensijas su papildomai 1,83 proc. padidinta bendrąja pensijų dalimi pradės mokėti jau sausį.

(Plačiau...)

Lietuviai įvardino juos tenkinančios pensijos dydį (0)

Maždaug 3 iš 4 šalies gyventojų mano, kad jų poreikius visiškai patenkinti galinti pensija šiandien turėtų sudaryti 600 eurų ir daugiau. Tuo metu vidutinė pensija, kuri šiuo metu siekia apie 365 eurus, priimtina atrodo tik 1 proc. respondentų. Be to, didžioji dalis lietuvių įsitikinę, kad valstybė turėtų užtikrinti mažiausiai 75 proc. jų būsimosios pensijos dydžio. Tokią šalies gyventojų nuomonę atskleidė „Swedbank“ užsakymu atlikta reprezentatyvi gyventojų apklausa.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook