Lietuvos diena

Lietuvos diena

Naktį galimi „Swedbank“ paslaugų trikdžiai (0)

Dėl IT sistemų atnaujinimo naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį galimi „Swedbank“ teikiamų paslaugų trikdžiai.

(Plačiau...)

Apvogė ir suniokojo automobilį (3)

Vasario 4 d. į policiją kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad daugiabučio namo kieme Dariaus ir Girėno g. buvo suniokotas jos automobilis „Volvo XC 60“.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Vasario 5-ąją nuo seno lietuviai garbino ugnies deivę Gabiją ir kasdienį maistą – duoną. Šią dieną buvo kepama duona, atliekamos aukojimo apeigos Žemynai ir Žemėpačiui. Tikėta, kad apeigose pašventinta duona pagelbsti kilus gaisrui, saugo nuo ligų.

(Plačiau...)

Lietuva vasario 5-ąją (0)

1932 m. Kaune įkurta Lietuvos darbo jaunimo sąjunga.

(Plačiau...)

Šiandien vardadienius švenčia (0)

Vasario 3-ioji – Šv. Blažiejus. Linų diena.

(Plačiau...)

VMI ragina suskubti (0)

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) primena, kad duomenis apie 2019 metais gyventojams išmokėtas A ir B klasės pajamoms priskiriamas išmokas mokesčių administratoriui pateikė tik ketvirtadalis – maždaug 28 tūkst. mokesčių mokėtojų. Iki vasario 17 d. tokius duomenis dar turi pateikti maždaug 87 tūkst. mokesčių mokėtojų, šalies ir užsienio įmonių bei individualią veiklą vykdančių gyventojų, kurie pernai samdė darbuotojų ar veiklai vykdyti iš kito gyventojo nuomojo nekilnojamojo turto.

(Plačiau...)

Draudimas žvejoti lydekas šiemet įsigalioja vasario 3-ąją (0)

Šiemet lydekas bus draudžiama žvejoti ne nuo vasario 1 d., o nuo vasario 3 d. Šis draudimas pagal Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisykles paprastai įsigalioja vasario 1-ąją ir tęsiasi iki balandžio 20 d.

(Plačiau...)

Naujas valstybės planas regionams atgaivinti: žada neribotą finansavimą, didesnes algas ir turistų antplūdžius (1)

Tuštėja ir miršta – taip neretai apibūdinama situacija šalies regionuose, kurie susiduria su emigracija, darbo vietų ir paslaugų trūkumu, mažesniais atlyginimais bei kitomis problemomis. Vis tik Tauragės regionas taps vienas pirmųjų šalyje, kuriam bus suteiktos galimybės atgyti – specialistų konsultacijos, strateginiai patarimai ir didžiulė finansinė pagalba, rašoma pranešime spaudai.

(Plačiau...)

Prognozuoja iki dešimties laipsnių šalčio (0)

Savaitgalį Lietuvoje numatomi šilti ir lietingi orai, LRT RADIJUI sako Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) sinoptikė Vida Ralienė. Tiesa, reikėtų ruoštis šalčiams – pirmadienio naktį orai pamažu ims vėsti, o kitos savaitės gale žadami šiek tiek rimtesni šalčiai.

„Savaitgalį temperatūra ir naktį, ir dieną mažai kuo skirsis. Sulauksime 5–8 laipsnių šilumos, kas labai nebūdinga šiam laikotarpiui“, – pažymi V. Ralienė.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Gita, Jovaida, Jovaidas, Jovaidė, Jovainas, Jovainė, Sigibertas, Vasarė, Vasaris;

(Plačiau...)

Lietuva sausio 31-ąją (0)

1796 m. Rusijos imperatorė Jekaterina II per generalgubernatorių Nikolajų Repiną paskelbė Lietuvos gyventojams manifestą, kuriame pareikalavo prisiekti jai ir pripažinti „amžiną ištikimybę“.

(Plačiau...)

Asmens tapatybės kortelę vėl galima gauti per dieną (0)

Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė ketvirtadienį lankėsi Asmens dokumentų išrašymo centre prie Vidaus reikalų ministerijos (ADIC) ir aptarė asmens tapatybės dokumentų išrašymo galimybes skubos tvarka.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia: Banga, Bangas, Bangius, Bangys, Banguolė, Banguolis, Milgauda, Milgaudas, Milgaudė, Milius;

(Plačiau...)

Lietuva sausio 30-ąją (0)

1433 m. Livonijos magistras paskelbė karą Lietuvos didžiajam kunigaikščiui Žygimantui Kęstutaičiui ir įsiveržė į Lietuvos žemes.

(Plačiau...)

„Sodra“ siunčia priminimus tūkstančiams – laukia sprendimas visam gyvenimui (0)

„Sodra“ siunčia priminimus tūkstančiams – laukia sprendimas visam gyvenimui

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aivaras, Gilda, Gildas, Girkantas, Nygailas, Nygailė, Nykanta, Nykantas, Žiba, Žibuolė, Žibutė, Valerijonas, Valerijus;

(Plačiau...)

Lietuva sausio 29-ąją (0)

1429 m. nutrūko Lucko derybos tarp Vytauto Didžiojo, Jogailos bei Zigmanto I. Lietuvos, Lenkijos ir Vengrijos vadovai nesutarė dėl Vytauto karūnavimo.

(Plačiau...)

„Smart-ID“ naudotojams - privalomi nurodymai (0)

Praėjus trejiems metams po to, kai pradėta naudoti „Smart-ID“, pirmiesiems naudotojams privaloma atnaujinti savo „Smart-ID“ paskyras, informuoja „Swedbank“.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Sausio 28-oji – Europos duomenų apsaugos diena.

(Plačiau...)

Lietuva sausio 28-ąją (0)

1588 m. Krokuvos Seime patvirtintas Trečiasis Lietuvos statutas, kuris vėliau buvo išspausdintas slavų kalba Vilniuje. Daugiau kaip 200 metų jis buvo pagrindinis Lietuvos teisės kodeksas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook