Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Savaitgalį įsitvirtins žiemiški orai (0)

Penktadienio rytą Lazdijų rajone silpnai snigo, čia buvo barstomi krašto kelių slidūs ruožai.

(Plačiau...)

Padėtis pasienyje su Rusijos Kaliningrado sritimi nesikeičia (0)

Padėtis pasienyje su Rusijos Kaliningrado sritimi nesikeičia jau ketvirtą parą – šios šalies pareigūnai taiko apribojimus automobilių su lietuviškais numeriais vairuotojams, todėl smarkiai krito keliaujančiųjų srautai. Problemų nepatiria tik keliaujantieji pėsčiomis.

(Plačiau...)

Rusija teberiboja automobilių su lietuviškais numeriais įvažiavimą į Kaliningrado sritį (1)

Rusijos pareigūnai toliau riboja automobilių su lietuviškais numeriais įvažiavimą į Kaliningrado sritį. Iš jos grįžtantys vairuotojai Lietuvos pasieniečiams pasakoja apie valandų valandas trunkančias patikrinimo procedūras. Kaimyninės šalies atstovai tokį savo darbą teisina problemomis dėl naujos stringančios muitininkų informacinės sistemos.

(Plačiau...)

Paminėta kariuomenės diena (video) (0)

Lapkričio 23 d. minint Lietuvos kariuomenės dieną, Vilniuje, Katedros aikštėje, vyko iškilminga karių rikiuotė, taip pat karių paradas Gedimino prospektu iki Nepriklausomybės aikštės. Iškilmingas renginys Vilniuje vainikavo Lietuvos kariuomenės dienos proga šalies miestuose vykusius įvairius renginius.

(Plačiau...)

Savaitgalio orų prognozė (1)

„Penktadienį Vidurio Lietuvą pasieks dar gausesni krituliai – ir sniegas, ir lietus. Tuo metu Žemaitijoje jų bus mažiausiai“, – sako A. Nagelytė.

(Plačiau...)

Švęsime Lietuvos kariuomenės dieną (0)

Lapkričio 23 d., minint Lietuvos kariuomenės dieną, Vilniuje, Katedros aikštėje, vyks iškilminga karių rikiuotė ir karių paradas Gedimino prospektu iki Nepriklausomybės aikštės. Rikiuotėje dalyvaus per 400 Lietuvos karių. Prie jų prisijungs ir šiuo metu Lietuvoje bendrose pratybose su Lietuvos kariais dalyvaujantys užsienio šalių kariai.

(Plačiau...)

Į Lietuvą sliūkina šalčiai (0)

Lapkričiui persiritus į antrąją pusę, į Lietuvą pamažu ateina šaltesni orai - šią savaitę dienomis didžiausia prognozuojama oro temperatūra sieks vos 4 laipsnius šilumos, o naktimis oras šals iki -5 laipsnių.

(Plačiau...)

Augintinius bus būtina ženklinti mikroschemomis, keisis jų pasai (0)

Nuo sausio 1 d. įsigaliojo tvarka, kad visi šunys, katės ir šeškai privalo būti paženklinti mikroschemomis ir registruojami Gyvūnų augintinių registre. Tačiau specialistų ir gyvūnų teisių gynėjų lauktai naujovei  priešinasi dalis augintojų, baimindamiesi papildomų išlaidų.

(Plačiau...)

Su elektroninės bankininkystės sukčiais susidūrė beveik kas dešimtas (0)

Beveik kas dešimtas Lietuvos gyventojas teigia, jog yra tekę susidurti su sukčiais, bandžiusiais išvilioti elektroninės bankininkystės prisijungimo slaptažodžius. Taip nurodė 9 proc. šalies gyventojų, rodo "Danske Bank" užsakymu atliktas bendrovės "Rait" tyrimas.

(Plačiau...)

2013 m. Lietuvoje fiksuota per 25 tūkst. kibernetinių atakų incidentų (0)

Kibernetinių atakų incidentų skaičių Ryšių reguliavimo tarnyboje fiksuojama vis daugiau, vien tik 2013 metais - per 25 tūkstančių incidentų. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook