Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

D. Grybauskaitė: tegul ateinantys metai neša džiaugsmą į kiekvienus namus (nuotraukos iš 2015-ųjų sutikimo Jurbarke) (0)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, sveikindama Lietuvos žmones Naujųjų Metų proga, sako, kad pasibaigę metai mums buvo vienybės, drąsos ir atsakomybės išbandymas. Mūsų darbštumas ir tikėjimas savo šalimi padėjo pasiekti istorinių permainų. 

(Plačiau...)

Mėgėjų žvejybos taisyklių naujovės: daugiau stintų ir mažiau lydekų (0)

Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas pakeitė Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisykles ir nustatė naują leidžiamų paimti sužvejotų lydekų limitą, taip pat panaikino stintų žvejybos apribojimus. Šie pakeitimai skirti plėšriųjų žuvų skaičiui šalies vandens telkiniuose didinti ir natūraliam jų išteklių atsikūrimui skatinti.

(Plačiau...)

Perspėja dėl juodųjų archeologų (8)

Neseniai vienas Jurbarko rajono gyventojas atrado ir iškasė Antrojo pasaulinio karo šeimos paslėptą turtą. Radinį sudarė įvairūs buities daiktai bei šeimos susirašinėjimo laiškai. Šis įvykis paskatino parašyti apie neigiamą reputaciją turinčius „juoduosius archeologus“ ir jų veiklą.

(Plačiau...)

Ilgųjų savaitgalių bus nemažai ir 2015 metais (0)

Kitais metais, 2015-aisiais, kaip ir 2014 metais, turėsime tris ilguosius savaitgalius, o Kalėdas švęsime diena trumpiau nei šiais metais.

(Plačiau...)

D. Grybauskaitė: tegul stebuklingas Kalėdų rytas į kiekvienus namus atneša džiaugsmą (1)

Sveikindama Lietuvos žmones Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad kiekvienos Kalėdos yra ypatingos. 

(Plačiau...)

Kalėdas sutiksime su sniegu ir šlapdriba (0)

Hidrometeorologai prognozuoja, kad teigiamą temperatūrą šią savaitę pamažu keis šaltis, o Kalėdų dieną šlapdribą keis negausus sniegas.

(Plačiau...)

Iš Lietuvos raudonosios knygos išbrauktos lašišos (0)

Ypač vertingas žuvis - lašišas ir šlakius Žuvininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos poskyriai dirbtinai veisia ir augina nuo 1998 metų, kai ES ir Lietuvos biudžeto lėšomis buvo pradėtos įgyvendinti šių žuvų išteklių atkūrimo programos. Jose buvo numatytas ne tik dirbtinis veisimas, bet ir nerštaviečių apsauga, migracijos sąlygų gerinimo darbai, žuvų praėjimo takų statyba, taršos ir brakonieriavimo kontrolė bei kt. Pastaraisiais metais šių žuvų gerokai pagausėjo - per ketverius metus į Lietuvos upes įveista beveik 1,5 mln. vnt. lašišų ir šlakių.

(Plačiau...)

Auga pasitikėjimas krašto apsauga, teismais, policija ir prokuratūra (0)

Daugelis šalies institucijų per pastarąjį mėnesį pelnė didesnį žmonių pasitikėjimą. Žmonės ėmė labiau pasitikėti kariuomene, Valstybės kontrole, žiniasklaida, Konstituciniu Teismu, prokuratūra, teismas ir Seimu. Tai rodo dienraščio "Lietuvos ryto" šeštadienį skelbiama visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro "Vilmorus" gruodžio 5-14 dienomis atlikta apklausa.

(Plačiau...)

Perspėja dėl šventinių pavojų (video) (0)

Artėja Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventės, kurios paįvairinamos ugnies ir garso efektais, tačiau retas kuris susimąsto, kiek žalos gali atnešti atsainus požiūris į pirotechniką.

(Plačiau...)

Draudžiama žvejoti vėgėles (0)

Siekiant apsaugoti vėgėles, nuo gruodžio 15 d. iki sausio 15 d. – prasidėjus šių žuvų nerštui ir neršto metu, jas draudžiama žvejoti naktį pagrindinėse jų nerštavietėse – Nemune nuo Gėgės upės žiočių iki Jurbarko tilto ir Nevėžyje nuo jo žiočių iki Babtų tilto. 

(Plačiau...)

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook