Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Augintinius bus būtina ženklinti mikroschemomis, keisis jų pasai (0)

Nuo sausio 1 d. įsigaliojo tvarka, kad visi šunys, katės ir šeškai privalo būti paženklinti mikroschemomis ir registruojami Gyvūnų augintinių registre. Tačiau specialistų ir gyvūnų teisių gynėjų lauktai naujovei  priešinasi dalis augintojų, baimindamiesi papildomų išlaidų.

(Plačiau...)

Su elektroninės bankininkystės sukčiais susidūrė beveik kas dešimtas (0)

Beveik kas dešimtas Lietuvos gyventojas teigia, jog yra tekę susidurti su sukčiais, bandžiusiais išvilioti elektroninės bankininkystės prisijungimo slaptažodžius. Taip nurodė 9 proc. šalies gyventojų, rodo "Danske Bank" užsakymu atliktas bendrovės "Rait" tyrimas.

(Plačiau...)

2013 m. Lietuvoje fiksuota per 25 tūkst. kibernetinių atakų incidentų (0)

Kibernetinių atakų incidentų skaičių Ryšių reguliavimo tarnyboje fiksuojama vis daugiau, vien tik 2013 metais - per 25 tūkstančių incidentų. 

(Plačiau...)

Pradedamos taikyti baudos už energinių gėrimų pardavimą nepilnamečiams (0)

Energinius gėrimus nepilnamečiams pardavusieji ar nupirkusieji bus baudžiami piniginėmis baudomis. Lapkričio 1-ąją įsigalioja tai numatančios Administracinių teisės pažeidimų kodekso pataisos.

(Plačiau...)

Laukime svečių iš šiaurės (0)

Baigėsi spalis. Matę du trečdalius šilto rudens, žinome, kad kol kas turėjome nepakartojamą metą – daug šilumos, giedros, geltonų lapų ir geros nuotaikos. Iš tikrųjų taip nutinka ne kasmet, todėl tokį gamtos turtą ir tokią mūsų pačių patirtį turėtume vertinti ir branginti.

(Plačiau...)

Veterinarijos gydytojas: kaulai nepadeda, šunims reikia valyti dantis (0)

Nors veterinarai rekomenduoja ir gyvūnams valyti dantis, ne kiekvienas augintinis pasiduoda tokiai procedūrai. Į ją numojus ranka šunims ir katėms susidaro dantų akmenys. Jų nepašalinus dantys sugenda, juos skauda, gyvūnai negali ėsti. Apie šią problemą rašo portalas lzinios.lt

(Plačiau...)

Mirties priežastys Lietuvoje nesikeičia (0)

Pagrindinės Lietuvos gyventojų mirties priežastys nesikeičia - pernai 84 proc. gyventojų mirė nuo kraujotakos sistemos ligų, piktybinių navikų ir dėl išorinių mirties priežasčių. 

(Plačiau...)

Keliais judės daug karinės technikos (0)

Ruošiantis lapkričio 2–14 dienomis vyksiančioms tarptautinėms pratyboms „Geležinis kardas 2014“, Lietuvoje vyksta didelis karių ir karinės technikos judėjimas. Lietuvos ir sąjungininkų kariai dalyvauti pratybose vyksta į du pagrindinius Lietuvos kariuomenės poligonus – Gaižiūnų (Jonavos r.) ir Generolo Silvestro Žukausko Pabradėje (Švenčionių r.).

(Plačiau...)

Pro Klaipėdos jūros vartus įplaukė SGD terminalo laivas - saugykla "Independence" (0)

Vėjuotą ir apniukusį pirmadienio rytą pro Klaipėdos jūros vartus įplaukė suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo laivas-saugykla "Independence".

(Plačiau...)

Nuo sekmadienio - žiemos laikas (0)

Sekmadienio naktį, kaip ir visoje Europos Sąjungoje (ES), bus atšauktas vasaros laikas. Jis nuo 2003-iųjų mūsų šalyje kasmet atšaukiamas spalio mėnesio paskutinį sekmadienį ketvirtą valandą nakties, laikrodžio rodyklė pasukama viena valanda atgal.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook