Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Naikins techninę apžiūrą kontrabandininkams (0)

Susisiekimo ministerija Vyriausybei pateikė svarstyti Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisas, numatančias muitinės pareigūnams teisę naikinti techninę apžiūrą tų transporto priemonių, kurių konstrukcija yra pakeista ir pritaikyta kontrabandai gabenti. 

(Plačiau...)

Gaivinama krovininė laivyba Nemunu (0)

Nemune, svarbiausiame Lietuvos vidaus vandenų kelyje, planuojama atgaivinti krovininę laivybą. Sąlygas naudotis šia ekologiška ir nebrangia transporto rūšimi užtikrins šių metų viduryje Kaune baigiama įrengti Marvelės krovininė prieplauka ir tolesnė vidaus vandenų infrastruktūros plėtra. Šie klausimai šiandien aptariami Kaune vykstančioje konferencijoje tema „Laivyba vidaus vandens keliais: patirtis, perspektyvos, nauji iššūkiai“.

(Plačiau...)

Jurbarkietis pasiekė ilgiausio skrydžio oro balionu rekordą (0)

Lietuvoje trečiadienio pavakare pasiektas ilgiausio skrydžio oro balionu rekordas. Jurbarkietis Gintautas Mockaitis per 12 valandų nuskrido apie 100 kilometrų, pakilęs Birštone ir nusileidęs šiek tiek už Betygalos.  

(Plačiau...)

Draudžiama žvejoti lydekas (0)

Nuo vasario 1 d. iki balandžio 20 d. draudžiama lydekų žvejyba. Šis draudimas galioja tiek žvejams verslininkams, tiek ir žvejams mėgėjams.

(Plačiau...)

Siūloma atsisakyti mokinio krepšelio (0)

Siekiant spręsti bendrojo ugdymo finansavimo klausimus, siūloma iš esmės keisti finansavimo metodiką, atsisakyti mokinio krepšelio ir finansavimą ugdymui skaičiuoti klasei. Tikimasi, kad šis siūlymas leis užtikrinti didesnį finansavimo skaidrumą ir stabilesnį ugdymo proceso aprūpinimą. Naujos metodikos taikymui planuojama pasirengti per 2015 metus, o naują tvarką pradėti įgyvendinti nuo 2016 m.

(Plačiau...)

Lietuvių palankumas eurui auga (0)

Beveik du trečdaliai lietuvių mano, kad naujoji valiuta mūsų šaliai naudinga, aštuoni iš dešimties gyventojų teigia, jog euro įvedimas Lietuvoje įvyko sklandžiai.

(Plačiau...)

Kas vyksta gamtoje (0)

Jei daugiametė patirtis sako, jog pirmoji žiemos pusė – niūkių dienų metas tai apie šį  sezoną negalėtume taip pasakyti. Saule džiaugėmės tiek dažnai ir atrodė kitaip ir negali būti. Galimai tai susiję su mažu kritulių kiekiu kuomet vandens ir sniego pritvinkę debesys dangų temdė retai. Viešvilės valstybinis gamtinis rezervatas – šlapių miškų ir pelkių teritorija, kur vyrauja plotai su vandens pertekliumi ilgiau nei kada nors anksčiau per visą rezervato istoriją  buvo praradęs šią ypatybę.

(Plačiau...)

Lietuvos istorijos akcentai (0)

Lietuva sausio 30-ąją, primena ELTA:
1433 m. Livonijos magistras paskelbė karą Lietuvos didžiajam kunigaikščiui Žygimantui Kęstutaičiui ir įsiveržė į Lietuvos žemes.

(Plačiau...)

Lietuvos istorijos akcentai (0)

Lietuva sausio 29-ąją, primena ELTA:

(Plačiau...)

Medikams daugėja darbo: gripo ir jam artimų ligų gausėja (0)

Gripas ir ūmios viršutinių kvėpavimo takų infekcijos praėjusią savaitę, palyginti su ankstesne, bandė labiau įsisiautėti - sergamumo statistika fiksuoja išaugusį susirgimų skaičių.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook