Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Kodėl gyventojai nejaučia kainų mažėjimo? (1)

Lietuviai - vieni iš nedaugelio europiečių, netikinčių kainų mažėjimu. Priešingai, daugelis įsitikinę, kad kasdienės prekės ir paslaugos nuolat brangsta. Statistikos departamento duomenimis, vartotojų kainų indeksas (VKI), kuris apima populiariausias Lietuvoje vartojamas prekes ir paslaugas, jau kurį laiką fiksuoja defliaciją. Naujausiais duomenimis, infliacija šalyje rugsėjo mėnesį sudarė -1 proc.

(Plačiau...)

Lietuvos vadovės sveikina šalies mokytojus (0)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė sveikina visus Lietuvos pedagogus su Tarptautine mokytojų diena.

(Plačiau...)

Švenčiama policijos - Angelų sargų diena (0)

Atkuriant nepriklausomos Lietuvos valstybės institucijas, 1990 m. gruodžio 11 d. priimtas Lietuvos Respublikos policijos įstatymas, sukurta ir Vilniaus Arkikatedroje Bazilikoje pašventinta policijos vėliava, kurioje įrašyti prasmingi žodžiai: „Įstatymas ir teisėtumas“, atkurta Policijos diena – spalio 2-oji.

(Plačiau...)

Kad gerėja gyvenimas, mano keturi iš dešimties gyventojų (0)

Kad šalyje reikalai iš esmės krypsta į gerąją pusę, mano beveik keturi iš dešimties, arba 37 proc., gyventojų, rodo naujausia sociologinė apklausa. 

(Plačiau...)

Gyventojų nuomonė dėl demokratijos veikimo šalyje nekinta (0)

Šalyje demokratijos veikimu patenkinti 52 proc. gyventojų, rodo apklausa.

(Plačiau...)

Laiko konstitucijos egzaminą (0)

Antradienį visoje Lietuvoje vyksta tradiciniu tapusio Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino pirmasis etapas. Devintus metus iš eilės Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos organizuojamoje visuotinėje žinių pasitikrinimo akcijoje gali dalyvauti visi Lietuvos piliečiai. Egzaminas laikomas 60 savivaldybių, 555 bendrojo lavinimo ir 17 aukštųjų mokyklų, 12 įkalinimo įstaigų, Lietuvos Respublikos Seime ir internetu. 

(Plačiau...)

Pažvelkite į Mėnulį: tokio jo nematysite net 18 metų (0)

Jei pramiegosite tai, kas įvyks ankstų pirmadienio rytą, teks gailėtis ilgai – iki pat 2033-iųjų. Kadangi tik tada pasikartos vadinamasis kruvinojo supermėnulio užtemimas. Kuo jis ypatingas?

(Plačiau...)

B. Pauža. Pieno ūkio problemų sprendimas stringa ŽŪM koridoriuose (1)

Pieno sektoriaus problemos – sudėtingos ir įsisenėjusios. Apmaudu, kad Lietuvoje, kadaise garsėjusioje stipriais ūkiais, klestinčia augalininkyste, gyvulininkyste, šiandien skaičiuojame didžiulius nuostolius ir praradimus.

(Plačiau...)

Titnagas išsikovojo Lietuvos nacionalinio akmens statusą (0)

Lietuvos nacionaliniu akmeniu išrinktas titnagas. Pasak Aplinkos ministerijos, per rinkimus jis minimalia balsų persvara nurungė gintarą. 

(Plačiau...)

Gyventojai linkę vis daugiau išlaidauti (1)

Vidutiniam atlyginimui augant sparčiau nei kainoms, šalies gyventojai vartoja vis daugiau. Mažėjant taupymo motyvacijai, vartotojai taip pat palankiau žvelgia į skolinimąsi.

(Plačiau...)

Per ketvirtį įmonių pajamos padidėjo 12,5 proc. (0)

Antrą šių metų ketvirtį šalies nefinansinių įmonių pajamos už parduotas prekes ir suteiktas paslaugas sudarė 17,4 mlrd. EUR, arba 4,4 proc. daugiau nei praėjusių metų antrą ketvirtį ir 12,5 proc. - nei pirmą šių metų ketvirtį.

(Plačiau...)

Aštuonių mėnesių biudžeto pajamos lenkia planuotąsias (0)

Finansų ministerijos duomenimis, valstybės biudžetas ir savivaldybių biudžetai per šių metų sausį-rugpjūtį pajamų gavo 2,0 proc. (90,5 mln. eurų) daugiau nei planuota ir 8,2 proc. (356 mln. eurų) daugiau nei tą patį laikotarpį pernai.

(Plačiau...)

Stabdomas privalomas šaukimas, savanoriais į šauktinius kviečiami registruotis ir toliau (0)

Rugsėjo 14 d. Kauno regione (Kauno miesto ir rajono, Prienų, Kaišiadorių, Jonavos, Kėdainių, Kazlų Rūdos, Birštono, Jurbarko, Šakių bei Raseinių rajonų savivaldybėse) surinkus šiems metams nustatytą tinkamų atlikti karo prievolininkų skaičių, nebebus kviečiami procedūrų nepradėję privalomai šaukiami karo prievolininkai. Tačiau tiek Kauno, tiek kituose šalies regionuose gyvenantys 18–38 m. vaikinai ir merginos kviečiami ir toliau registruotis savanoriškai atlikti nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą šiais metais dar nesukomplektuotose tarnybos vietose arba 2016 metais.

(Plačiau...)

Savaitės pradžioje - lietus ir vėsūs orai (0)

Rugsėjo 7 d. lietaus klius daugeliui rajonų, dieną vietomis lis smarkiai, stiprės vėjas. Naktį temperatūra sieks 6-11, dieną – 13-18 laipsnių. 

(Plačiau...)

Keliuose žuvo trys žmonės (0)

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, rugpjūčio 28 - rugsėjo 3 dienomis (penktadienį-ketvirtadienį), mūsų šalyje, pirminiais duomenimis, įvyko 38 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Dėl eismo įvykių pradėtas 21 ikiteisminis tyrimas.

(Plačiau...)

Orai vis labiau primins apie atėjusį rudenį (0)

Penktadienio rytą didžiojoje Lietuvos dalyje, išskyrus vakarinius rajonus, eismo sąlygas sunkino rūkas. Matomumas, pasak kelininkų, buvo sumažėjęs ir siekė iki 50 metrų.

(Plačiau...)

Naujais mokslo metais Prezidentūra akcentuoja švietimo kokybės stiprinimo svarbą (0)

Švietimo kokybės, mokinių saugumo ir pasitikėjimo stiprinimas, realus pagalbos jiems suteikimas - pagrindinės švietimo politikos gairės naujais, 2015-2016 metais, sako vyriausioji Prezidentės patarėja švietimo, mokslo ir kultūros klausimais Rūta Kačkutė.
"Šiemet norėčiau akcentuoti tris pagrindinius dalykus, kurie yra svarbiausi. Tai pirmiausia yra švietimo kokybė ir jos stiprinimas, saugumo ir pasitikėjimo aplinka jausmas, kuris turėtų iš tikrųjų lydėti kiekvieną, einantį į mokyklą - tiek mažą, tiek didelį, ir taip pat (...) realios pagalbos suteikimas tiem besimokantiems, kuriems reikia tos pagalbos čia ir dabar. Tai yra tie trys dalykai, ties kuriais turėtų koncentruotis ir visa švietimo politika šiais metais", - interviu "Žinių radijui" sakė Prezidentės atstovė. 

(Plačiau...)

Baus už menkiausią greičio viršijimą (0)

Pirmąją rugsėjo savaitę policijos pareigūnai šalies keliuose vykdys sustiprintą transporto priemonių važiavimo greičio kontrolę ir baus net už menkiausią greičio viršijimą.

(Plačiau...)

Pirmokai gaus atnaujintus pasus (0)

Rugsėjo 1-ąją  pirmokai gaus Švietimo ir mokslo ministerijos dovaną – Lietuvos pirmoko pasą. Šiemet po ilgos pertraukos pirmokų (29 tūkst.) bus daugiau nei abiturientų (27 tūkst.).

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook