Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Nužudymo insulinu istorijoje padėtas taškas (5)

Pirmadienį Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį Jurbarko rajono gyventojams – nepilnamečiui ir jo bendrui Egidijui Linkui (34 m.), kurie kaltinti merginos nužudymu suleidžiant mirtinas insulino dozes.

(Plačiau...)

Bus suskaičiuoti Lietuvos miškuose gyvenantys vilkai ir lūšys (0)

Vasario 3 d. ir 6 d. bus skaičiuojama, kiek vilkų ir lūšių gyvena Lietuvos miškuose.

(Plačiau...)

Politologai: konservatorius pasiviję liberalai iš mažųjų partnerių vaidmens dar neišsivaduos (0)

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis tarp šalies partijų sublizgėjo įspūdingiausiu ir svarbiausia - tvariu - metiniu reitingo šuoliu, sako sociologiniais tyrimais besiremią politologai. 

(Plačiau...)

Per metus labiausiai smuko pasitikėjimas Prezidente, nors ją palankiai vertina 64 proc. gyventojų (0)

Palankiausiai vertinamų visuomenės veikėjų sąrašo viršuje stabiliai laikosi kadenciją baigęs Prezidentas Valdas Adamkus, dabartinė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė ir Premjeras, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Algirdas Butkevičius. Nors Prezidentę D. Grybauskaitę šiuo metu palankiai vertina 64 proc. gyventojų, jos reitingas per metus smuko daugiausiai - 9 procentiniais punktais, pažymi sociologai. Nemenką nuosmukį patyrė ir partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, europarlamentaras Rolandas Paksas, kurio populiarumas sumažėjo 6 procentiniais punktais. 

ELTA ir "Šviesos" inf.

(Plačiau...)

Per metus labiausiai padaugėjo gyventojų, pasitikinčių Lietuvos banku (0)

Finansus valdančios institucijos praėjusiais metais paaugino savo reitingus. Vertinant visuomenės nuomonės pokyčius per metus pastebima, kad labiausiai ją pasigerino Lietuvos bankas ir komerciniai bankai. 

(Plačiau...)

Asmenims iki 18 metų siūloma uždrausti rūkyti (0)

Siūloma uždrausti asmenims iki 18 metų rūkyti tabako gaminius ar net jų turėti.

(Plačiau...)

Gyventojams valstybės ekonomika atrodo kur kas prastesnė nei prieš metus (0)

Gyventojų požiūris į šalies ekonomikos būklę per metus pasikeitė ženkliai - 2013-ųjų gruodį 25 procentai Lietuvos gyventojų buvo įsitikinę, kad šalies ekonominė padėtis iš esmės krypsta į blogąją pusę, po metų taip manančių buvo jau 40 procentų. Ekonomistai tokią kaitą linkę aiškinti gyventojų baimėmis dėl euro įvedimo, taip pat prastėjančia ekonomine situacija Rusijoje ir Baltarusijoje. Sociologinė gyventojų apklausa taip pat atskleidė, kad moterys ekonominę padėtį šalyje vertina prasčiau nei vyrai.

(Plačiau...)

Ugnis pasiglemžė mažiausiai gyvybių per dvidešimt metų (0)

Pernai Lietuvoje gaisruose žuvo 125 žmonės (2013 m. – 160). Tai pats mažiausias žuvusiųjų ugnyje skaičius per pastaruosius dvidešimt metų. 2014 m. žuvusiųjų skaičius yra 29 proc. mažesnis, palyginti su 5-erių praėjusių metų žuvusių žmonių gaisruose vidurkiu (176 žmonės). Deja, pernai kilo 13 gaisrų, kuriuose žuvo po 2 šalies gyventojus, o 4 gaisrai pasiglemžė po 3 gyvybes.

(Plačiau...)

Gyventojų pranešimai aplinkosaugininkams pasitvirtina (0)

Jau ketvirtą mėnesį gyventojai visą parą aktyviai praneša apie pastebėtus aplinkosaugos pažeidimus. Į Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos Pranešimų priėmimo centro darbuotojus gruodį kreiptasi daugiau nei 600 kartų.

(Plačiau...)

Lietuva mini Laisvės gynėjų dieną (video, nuotraukos) (0)

Lietuva 24-ąjį kartą mini tragiškų Sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook