Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Vyriausybė nutarė naikinti PVM lengvatą šildymui (0)

Nuo kitų metų naikinama pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvata centralizuotai tiekiamam šildymui. Tokį sprendimą penktadienį priėmė Ministrų Kabinetas.

(Plačiau...)

Vyriausybė pritarė 2015 m. valstybės biudžeto projektui (0)

Vyriausybė penktadienį pritarė 2015 m. valstybės biudžeto projektui ir teiks jį svarstyti Seimui. Pasak Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus, kitiems metams projektuojamas biudžetas yra socialiai orientuotas ir liudija Vyriausybės gebėjimą susitelkti ir nuosekliai siekti strateginių tikslų. 

(Plačiau...)

Sovietinių karių paminklą Seredžiuje nudažė Ukrainos vėliavos spalvomis (1)

Rusijos ambasada penktadienį pranešė išsiuntusi Lietuvos Užsienio reikalų ministerijai (URM) notą dėl Ukrainos vėliavos spalvomis išpaišyto paminklo sovietų kariams Seredžiaus miestelyje Jurbarko rajone. 

(Plačiau...)

Asmens dokumentus bus galima gauti ir keisti patogiau (0)

Ministrų kabinetas posėdyje pritarė Asmens tapatybės kortelės ir paso įstatymo bei su juo susijusių teisės projektams ir teiks juos Seimui svarstyti.

(Plačiau...)

Ligos pašalpos didės iki 80 proc. uždarbio (0)

Vyriausybė trečiadienio posėdyje pritarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) siūlymui ligos pašalpas didinti iki 80 proc. pašalpos gavėjo kompensuojamojo uždarbio dydžio. Tam iš "Sodros" biudžeto papildomai reikės apie 115,4 mln. litų.

(Plačiau...)

Didinamas minimalus atlyginimas (0)

Vyriausybė posėdyje Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teikimu nutarė nuo šių metų spalio 1 dienos didinti minimalią mėnesinę algą (MMA) iki 1035 litų (300 eurų), minimalųjį valandinį atlygį ­– 6,27 Lt (1,82 euro).

(Plačiau...)

Lietuvos gyventojai pasirengę euro įvedimui (0)

Lietuvai ruošiantis nuo 2015 m. įsivesti eurą, didžioji dauguma, 9 iš 10, Lietuvos gyventojų sako, jog jie sugebės prisitaikyti prie nacionalinės valiutos pakeitimo euru, rodo trečiadienį paskelbto „Eurobarometro" tyrimo duomenys. 51 proc. Lietuvos gyventojų mano, kad šalis pasirengusi euro įvedimui. 

(Plačiau...)

Padaugėjo gyventojų, pasitikinčių Lietuvos banku ir Valstybės kontrole (lentelė) (0)

Rugpjūtį šalies piliečiai, kaip ir anksčiau, labiausiai pasitikėjo ugniagesiais gelbėtojais, o nepalankiausiai vertino Seimą. Lyginant su liepos mėnesio apklausa, 7 procentiniais punktais padaugėjo gyventojų, pasitikinčių Lietuvos banku ir Valstybės kontrole. Beveik perpus mažiau - 4 procentiniais punktais - padaugėjo pasitikinčių Valstybės saugumo departamentu bei Vyriausybe. 

(Plačiau...)

Palankiausiai vertinamais labiausiai ir pasitikima (su lentele) (0)

Ne pirmas mėnuo iš eilės gyventojai palankiausiai vertina Prezidentę Dalią Grybauskaitę ir Premjerą Algirdą Butkevičių. Šiais politikais labiausiai ir pasitikima. Tuo tarpu kiti politikai, nežibantys visuomenės palankumo vertinime, atsigriebia pelnydami gyventojų pasitikėjimą. 

(Plačiau...)

Valdančiosios koalicijos partijos išlaiko tvirtas pozicijas (su lentele) (0)

Jeigu rinkimai į Seimą vyktų jau artimiausią sekmadienį ir juose dalyvautų visi potencialūs rinkėjai, trys šiuo metu valdančiojoje koalicijoje esančios partijos galėtų džiaugtis sėkme ir pratęsti savo bendradarbiavimą. Bendra šių trijų partijų parama beveik tris kartus viršija dviejų dešiniųjų partijų, kurios taip pat patektų į Seimą, reitingus. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook