Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Gaivinama krovininė laivyba Nemunu (0)

Nemune, svarbiausiame Lietuvos vidaus vandenų kelyje, planuojama atgaivinti krovininę laivybą. Sąlygas naudotis šia ekologiška ir nebrangia transporto rūšimi užtikrins šių metų viduryje Kaune baigiama įrengti Marvelės krovininė prieplauka ir tolesnė vidaus vandenų infrastruktūros plėtra. Šie klausimai šiandien aptariami Kaune vykstančioje konferencijoje tema „Laivyba vidaus vandens keliais: patirtis, perspektyvos, nauji iššūkiai“.

(Plačiau...)

Jurbarkietis pasiekė ilgiausio skrydžio oro balionu rekordą (0)

Lietuvoje trečiadienio pavakare pasiektas ilgiausio skrydžio oro balionu rekordas. Jurbarkietis Gintautas Mockaitis per 12 valandų nuskrido apie 100 kilometrų, pakilęs Birštone ir nusileidęs šiek tiek už Betygalos.  

(Plačiau...)

Draudžiama žvejoti lydekas (0)

Nuo vasario 1 d. iki balandžio 20 d. draudžiama lydekų žvejyba. Šis draudimas galioja tiek žvejams verslininkams, tiek ir žvejams mėgėjams.

(Plačiau...)

Siūloma atsisakyti mokinio krepšelio (0)

Siekiant spręsti bendrojo ugdymo finansavimo klausimus, siūloma iš esmės keisti finansavimo metodiką, atsisakyti mokinio krepšelio ir finansavimą ugdymui skaičiuoti klasei. Tikimasi, kad šis siūlymas leis užtikrinti didesnį finansavimo skaidrumą ir stabilesnį ugdymo proceso aprūpinimą. Naujos metodikos taikymui planuojama pasirengti per 2015 metus, o naują tvarką pradėti įgyvendinti nuo 2016 m.

(Plačiau...)

Lietuvių palankumas eurui auga (0)

Beveik du trečdaliai lietuvių mano, kad naujoji valiuta mūsų šaliai naudinga, aštuoni iš dešimties gyventojų teigia, jog euro įvedimas Lietuvoje įvyko sklandžiai.

(Plačiau...)

Kas vyksta gamtoje (0)

Jei daugiametė patirtis sako, jog pirmoji žiemos pusė – niūkių dienų metas tai apie šį  sezoną negalėtume taip pasakyti. Saule džiaugėmės tiek dažnai ir atrodė kitaip ir negali būti. Galimai tai susiję su mažu kritulių kiekiu kuomet vandens ir sniego pritvinkę debesys dangų temdė retai. Viešvilės valstybinis gamtinis rezervatas – šlapių miškų ir pelkių teritorija, kur vyrauja plotai su vandens pertekliumi ilgiau nei kada nors anksčiau per visą rezervato istoriją  buvo praradęs šią ypatybę.

(Plačiau...)

Lietuvos istorijos akcentai (0)

Lietuva sausio 30-ąją, primena ELTA:
1433 m. Livonijos magistras paskelbė karą Lietuvos didžiajam kunigaikščiui Žygimantui Kęstutaičiui ir įsiveržė į Lietuvos žemes.

(Plačiau...)

Lietuvos istorijos akcentai (0)

Lietuva sausio 29-ąją, primena ELTA:

(Plačiau...)

Medikams daugėja darbo: gripo ir jam artimų ligų gausėja (0)

Gripas ir ūmios viršutinių kvėpavimo takų infekcijos praėjusią savaitę, palyginti su ankstesne, bandė labiau įsisiautėti - sergamumo statistika fiksuoja išaugusį susirgimų skaičių.

(Plačiau...)

Nužudymo insulinu istorijoje padėtas taškas (5)

Pirmadienį Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį Jurbarko rajono gyventojams – nepilnamečiui ir jo bendrui Egidijui Linkui (34 m.), kurie kaltinti merginos nužudymu suleidžiant mirtinas insulino dozes.

(Plačiau...)

Bus suskaičiuoti Lietuvos miškuose gyvenantys vilkai ir lūšys (0)

Vasario 3 d. ir 6 d. bus skaičiuojama, kiek vilkų ir lūšių gyvena Lietuvos miškuose.

(Plačiau...)

Politologai: konservatorius pasiviję liberalai iš mažųjų partnerių vaidmens dar neišsivaduos (0)

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis tarp šalies partijų sublizgėjo įspūdingiausiu ir svarbiausia - tvariu - metiniu reitingo šuoliu, sako sociologiniais tyrimais besiremią politologai. 

(Plačiau...)

Per metus labiausiai smuko pasitikėjimas Prezidente, nors ją palankiai vertina 64 proc. gyventojų (0)

Palankiausiai vertinamų visuomenės veikėjų sąrašo viršuje stabiliai laikosi kadenciją baigęs Prezidentas Valdas Adamkus, dabartinė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė ir Premjeras, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Algirdas Butkevičius. Nors Prezidentę D. Grybauskaitę šiuo metu palankiai vertina 64 proc. gyventojų, jos reitingas per metus smuko daugiausiai - 9 procentiniais punktais, pažymi sociologai. Nemenką nuosmukį patyrė ir partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, europarlamentaras Rolandas Paksas, kurio populiarumas sumažėjo 6 procentiniais punktais. 

ELTA ir "Šviesos" inf.

(Plačiau...)

Per metus labiausiai padaugėjo gyventojų, pasitikinčių Lietuvos banku (0)

Finansus valdančios institucijos praėjusiais metais paaugino savo reitingus. Vertinant visuomenės nuomonės pokyčius per metus pastebima, kad labiausiai ją pasigerino Lietuvos bankas ir komerciniai bankai. 

(Plačiau...)

Asmenims iki 18 metų siūloma uždrausti rūkyti (0)

Siūloma uždrausti asmenims iki 18 metų rūkyti tabako gaminius ar net jų turėti.

(Plačiau...)

Gyventojams valstybės ekonomika atrodo kur kas prastesnė nei prieš metus (0)

Gyventojų požiūris į šalies ekonomikos būklę per metus pasikeitė ženkliai - 2013-ųjų gruodį 25 procentai Lietuvos gyventojų buvo įsitikinę, kad šalies ekonominė padėtis iš esmės krypsta į blogąją pusę, po metų taip manančių buvo jau 40 procentų. Ekonomistai tokią kaitą linkę aiškinti gyventojų baimėmis dėl euro įvedimo, taip pat prastėjančia ekonomine situacija Rusijoje ir Baltarusijoje. Sociologinė gyventojų apklausa taip pat atskleidė, kad moterys ekonominę padėtį šalyje vertina prasčiau nei vyrai.

(Plačiau...)

Ugnis pasiglemžė mažiausiai gyvybių per dvidešimt metų (0)

Pernai Lietuvoje gaisruose žuvo 125 žmonės (2013 m. – 160). Tai pats mažiausias žuvusiųjų ugnyje skaičius per pastaruosius dvidešimt metų. 2014 m. žuvusiųjų skaičius yra 29 proc. mažesnis, palyginti su 5-erių praėjusių metų žuvusių žmonių gaisruose vidurkiu (176 žmonės). Deja, pernai kilo 13 gaisrų, kuriuose žuvo po 2 šalies gyventojus, o 4 gaisrai pasiglemžė po 3 gyvybes.

(Plačiau...)

Gyventojų pranešimai aplinkosaugininkams pasitvirtina (0)

Jau ketvirtą mėnesį gyventojai visą parą aktyviai praneša apie pastebėtus aplinkosaugos pažeidimus. Į Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos Pranešimų priėmimo centro darbuotojus gruodį kreiptasi daugiau nei 600 kartų.

(Plačiau...)

Lietuva mini Laisvės gynėjų dieną (video, nuotraukos) (0)

Lietuva 24-ąjį kartą mini tragiškų Sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną.

(Plačiau...)

Policija fiksuoja pranešimus apie suklastotas eurų kupiūras (video) (2)

Šeštadienį Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Alytuje, Klaipėdos ir Šalčininkų rajonuose užfiksuoti bandymai parduotuvėse už prekes atsiskaityti padirbtomis eurų kupiūromis. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook