Balsavimas

Ar reikia gyvūnų kapinių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Šauniausia administratorė Lietuvoje – jurbarkietė Milda Kalninytė (0)

Pavasaris – tai kūrybingos netvarkos metas, kuomet gali netikėtai pasikeisti planai, viskas virsta aukštyn kojomis ir visi jaučiasi šiek tiek išsiblaškę. Tokiomis akimirkomis yra itin svarbu, jog darbšti administratorė savo kolegoms padėtų nepamiršti susitikimų ir juos apdovanotų plačia šypsena. Todėl šiam atsakingam darbui pagerbti yra rengiami kasmetiniai „Šauniausios administratorės“ rinkimai. Šauniausia biuro administratore Lietuvoje pripažinta UAB „TELE-3“ įmonės darbuotoja – jurbarkietė Milda Kalninytė. Mergina šį darbą dirba tik nepilnus metus, tačiau savo šypsena, optimizmu ir profesionalumu sužavėjo ne tik savo kolegas, bet ir komisiją, todėl konkurso finale šventė daugiau nei užtikrintą pergalę.

(Plačiau...)

Dėl gripo komplikacijų praėjusią savaitę į ligoninę paguldyta septyniolika žmonių (1)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS (ULAC) centro medikai informuoja, nors sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) Lietuvoje sumažėjo, vis dar registruojama sunkių susirgimų, kurių komplikacijas gyventojams tenka gydytis ligoninėje.

(Plačiau...)

Sūnus traktoriumi pražudė tėvą (9)

Šeštadienio naktį Šimkaičių sen. Rievų kaime po krautuvo ratais žuvo vyras. Policijos departamentas praneša, kad krautuvą vairavęs 27–erių vyras buvo neblaivus, į alkoholio matuoklį jis įpūtė 0,64 prom.

(Plačiau...)

Parlamentarai apsisprendė dėl išmokų atleistiems darbuotojams (0)

Ketvirtadienį Seimas, tęsdamas naujojo Darbo kodekso projekto svarstymą, apsisprendė dėl nuostatų, reglamentuojančių darbo sutarties nutraukimą darbdavio iniciatyva be darbuotojo kaltės.

(Plačiau...)

Unikalūs Šveicarijoje gyvenančio jurbarkiečio Gražvydo Lukinavičiaus tyrimai pratęsia Nobelio premijos laureatų darbą (0)

Kiekvienam mokslininkui bent kartą publikuoti straipsnį viename iš prestižinių „Nature“ grupės žurnalų – svarbus profesinės karjeros įvertinimas. Biochemiko dr. Gražvydo Lukinavičiaus vardas tarp straipsnio autorių šiame žurnale puikavosi jau septynis kartus.

(Plačiau...)

Bendrasis pagalbos centras: Lietuvoje 7953 pasikartojantys vietovardžiai (0)

Net 7953 gyvenvietės Lietuvoje turi pasikartojančius pavadinimus. Tokių pavadinimų yra 2657, iš jų dažniausiai sutinkami Pakalniškių (34 vnt.), Kalniškių (31 vnt.) ir Gudelių (30 vnt.). Galbūt šiose gyvenvietėse gyvenantiems žmonėms kasdieniame gyvenime ir neiškyla labai daug problemų. Tačiau pasikartojantys vietovardžiai kelia galvos skausmą įvairioms tarnyboms, aptarnaujančioms šias ir kitas gyvenvietes visoje Lietuvos teritorijoje. Viena jų – Bendrasis pagalbos centras (BPC).

(Plačiau...)

Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos žmonėms šv. Velykų proga (video) (0)

Mielieji,

Velykos ateina pas kiekvieną – su prisikėlimo žinia ir padrąsinimu: „Nebijokite!“

(Plačiau...)

Medikai pataria: kad šventės praeitų be apsinuodijimo (0)

Linkėdami gražių šv. Velykų Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai primena, kad šventiniam stalui pagamintas maistas turi būti ne tik skanus, gražiai patiektas, bet ir saugiai paruoštas.
Su maistu plintančios užkrečiamosios ligos išlieka aktualia visuomenės sveikatos problema. Praėjusiais metais mūsų šalyje buvo užregistruota daugiau nei 21 tūkst. asmenų, sirgusių žarnyno infekcinėmis ligomis, kuriomis užsikrečiama mikroorganizmams patekus per burną.
Užkrečiamųjų ligų sukėlėjų, sukeliančių žmogui žarnyno užkrečiamąsias ligas, gali būti gyvūniniame maiste (ypatingai termiškai neapdorotame), ant daržovių ir vaisių, vartojimui paruoštame maiste, jei jis buvo paruoštas ir laikomas nesaugiai.
Per maistą plintančios užkrečiamosios ligos pasireiškia pykinimu, vėmimu, viduriavimu, karščiavimu. Susirgusiųjų apklausa rodo, kad apie 80 % pacientų šiomis ligomis užsikrėtė šeimose ar namų aplinkoje. Salmoneliozė bei kampilobakteriozė yra dažniausiai Lietuvoje registruojamos zoonozės. 

(Plačiau...)

Pereisime prie vasaros laiko (0)

Lietuva pereina prie vasaros laiko. Šv. Velykų sekmadienį, trečią valandą nakties, laikrodžių rodykles reikės pasukti viena valanda į priekį.

(Plačiau...)

Pirmieji šių metų šauktiniai kariai į tarnybą rinksis balandį (0)

Balandžio 4 d. tarnybą pradeda pirmieji 2016 m. nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos (NPPKT) kariai. 531 šauktinis pirmus tris mėnesius bazinį karinį rengimą atliks Didžioje Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke Rukloje, vėliau bus perkelti į tarnybos vietas Klaipėdoje ir Vilniuje. Didesnė dalis jaunuolių tarnybą atlikti pasirinko savo noru, kiti išreiškė pirmumo norą, jau būdami šaukiamųjų sąraše.

(Plačiau...)

Atidėtas gyventojų elektroninių sąskaitų deklaravimas (0)

Trečiadienį Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininkas Dainoras Bradauskas pasirašė įsakymą, kuriuo gyventojams iki 2016 m. gruodžio 31 d. atidedamas užsienio kredito įstaigose esančių sąskaitų bei elektroninių sąskaitų deklaravimo terminas, informuojama VMI pranešime spaudai. 

(Plačiau...)

Ketvirtadienį Lietuvoje skelbiamas gedulas (0)

Ministrų kabinetas, trečiadienį ryte susirinkęs į posėdį, nutarė Lietuvoje paskelbti gedulą, taip solidarizuojantis su nuo teroro atakų nukentėjusia Belgija ir pagerbiant teroro išpuolių aukas. Prieš posėdį žuvusiųjų atminimas buvo pagerbtas tylos minute.

(Plačiau...)

Siūlo šauktinių kariuomenę palikti visam laikui (0)

Valstybės gynimo taryba (VGT) siūlo įtvirtinti nuolatinį šaukimą į privalomą karinę tarnybą. VGT taip pat siūlo didinti šaukiamų prievolininkų skaičių - kasmet kviesti ne 3-3,5 tūkst., o 3,5-4 tūkst. šauktinių.

(Plačiau...)

Atkurtą Laisvę švenčiame 26-ąjį kartą (nuotraukos, video) (1)

1990 m. kovo 11-ąją Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas priėmė aktą "Dėl Lietuvos Nepriklausomos valstybės atstatymo". Už šį aktą balsavo 124, susilaikė 6 deputatai. Šiuo aktu Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba, reikšdama Tautos valią, nutarė ir iškilmingai paskelbė, kad yra atkuriamas 1940 metais svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suverenių galių vykdymas ir Lietuva vėl yra nepriklausoma valstybė.

Jurbarke, prie Vytauto Didžiojo paminklo, šią dieną priesiekė šauliai, pasižadėjimus davė jaunesnieji šauliai. Vėliau Laisvės diena tradiciškai paminėta jaunimo organizuojama Kovo 11-osios eisena. Eisenos dalyviai žygiavo per miestą, o paskui savivaldybės aikštėje suformavo didžiulius Gediminaičių stulpus.

(Plačiau...)

Naujos baudos KET pažeidėjams: „kelių ereliai“ mokės daugiau, apsvaigę sės už grotų (0)

Dar sovietmečiu priimtą Administracinių teisės pažeidimų kodeksą (ATPK) nuo balandžio 1 d. turėtų pakeisti penkerius metus tobulintas Administracinių nusižengimų kodeksas (ANK). Jame numatytos didesnės baudos už kai kuriuos KET pažeidimus.

(Plačiau...)

Dalis galimai nesaugių šokaladų pateko į parduotuves (0)

UAB „Mars“ atstovai paskelbę, jog nesaugūs saldainių rinkiniai nepasiekė Lietuvos prekybos vietų, suklaidino vartotojus. Patikrinus platintojo sandėlius paaiškėjo, kad įvairiose prekybos vietose visoje Lietuvoje pirminiais duomenimis buvo išplatinta 17 t galimai nesaugių saldumynų.

(Plačiau...)

Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Vasario 16-osios proga (video) (0)

Brangūs Lietuvos žmonės,

šiandien – dvidešimt pirmo amžiaus šešioliktų metų Vasario šešioliktoji. O tais pačiais – šešioliktais – dvidešimto amžiaus metais lietuviai pirmą kartą prabilo apie ketinimus skelbti Lietuvos nepriklausomybę. Tai nuskambėjo pavergtų tautų kongrese Lozanoje.  

(Plačiau...)

Lietuva mini Valstybės atkūrimo dienos 98-ąsias metines (0)

Lietuva mini Valstybės atkūrimo 98-ąsias metines, prisimena prieš 98 metus Lietuvos Nepriklausomybės Aktą pasirašiusius signatarus, pagerbia šaliai nusipelniusius šių dienų žmones.

(Plačiau...)

Darbo birža: bedarbių mažės ir darbo paklausa augs (0)

Vidutinis metinis registruotų bedarbių skaičius šiemet sumažės 4 proc. ir sieks 151-153 tūkst., prognozuoja Lietuvos darbo birža. 76 proc. visų darbo pasiūlymų bus skirti kvalifikuotai darbo jėgai, o nekvalifikuotos darbo jėgos paklausa mažės.

(Plačiau...)

Tikslas „Lietuva be globos namų“ susidūrė su kliūtimis (0)

Tikslas „Lietuva be globos namų“ susidūrė su kliūtimis, stringa laikinų profesionalių globėjų parengimas. Į šią problemą per susitikimą su Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto nariais atkreipė dėmesį Prezidentė Dalia Grybauskaitė. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook