Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos diena

Lietuvos diena

Patvirtintas kitų metų biudžetas (0)

Ketvirtadienį Seimas patvirtino Vyriausybės pakoreguotą 2015 m. valstybės ir savivaldybių biudžetų projektą.

(Plačiau...)

Nuo kitų mokslo metų bus įvestas neformaliojo ugdymo krepšelis (0)

Nuo kitų metų spalio 1 d. nacionaliniu mastu bus įdiegtas neformaliojo ugdymo krepšelis, vienam moksleiviui skiriant 15 eurų per mėnesį.

(Plačiau...)

Iš lietuvių atimti vaišių stalą per Kalėdas būtų taip pat sunku kaip ir iš gruzinų (0)

Pagal sočiomis ir skaniomis vaišėmis nukrautam šventiniam stalui teikiamą svarbą lietuviai labiau primena gruzinus negu estus ir latvius. Šventinius lietuvių stalus dažniausiai puošia vaisiai ir daržovės, latviai mėgsta vaisius ir pyragus, estai - pyragus ir keptą mėsą, o Gruzijoje ir Ukrainoje ant vaišių stalo ypač populiarūs mėsos patiekalai. 

(Plačiau...)

Lapė nevengia žmonių draugijos (nuotraukos, video) (5)

Miškuose, netoli Greičių sodų, klaidžioja žmonių nebijanti lapė. Gyvūnas ne tik nesibaido pašaliečių, bet ir smalsiai apžiūrinėja juo pasigrožėti sustojusius automobilius.

(Plačiau...)

Savaitgalį įsitvirtins žiemiški orai (0)

Penktadienio rytą Lazdijų rajone silpnai snigo, čia buvo barstomi krašto kelių slidūs ruožai.

(Plačiau...)

Padėtis pasienyje su Rusijos Kaliningrado sritimi nesikeičia (0)

Padėtis pasienyje su Rusijos Kaliningrado sritimi nesikeičia jau ketvirtą parą – šios šalies pareigūnai taiko apribojimus automobilių su lietuviškais numeriais vairuotojams, todėl smarkiai krito keliaujančiųjų srautai. Problemų nepatiria tik keliaujantieji pėsčiomis.

(Plačiau...)

Rusija teberiboja automobilių su lietuviškais numeriais įvažiavimą į Kaliningrado sritį (1)

Rusijos pareigūnai toliau riboja automobilių su lietuviškais numeriais įvažiavimą į Kaliningrado sritį. Iš jos grįžtantys vairuotojai Lietuvos pasieniečiams pasakoja apie valandų valandas trunkančias patikrinimo procedūras. Kaimyninės šalies atstovai tokį savo darbą teisina problemomis dėl naujos stringančios muitininkų informacinės sistemos.

(Plačiau...)

Paminėta kariuomenės diena (video) (0)

Lapkričio 23 d. minint Lietuvos kariuomenės dieną, Vilniuje, Katedros aikštėje, vyko iškilminga karių rikiuotė, taip pat karių paradas Gedimino prospektu iki Nepriklausomybės aikštės. Iškilmingas renginys Vilniuje vainikavo Lietuvos kariuomenės dienos proga šalies miestuose vykusius įvairius renginius.

(Plačiau...)

Savaitgalio orų prognozė (1)

„Penktadienį Vidurio Lietuvą pasieks dar gausesni krituliai – ir sniegas, ir lietus. Tuo metu Žemaitijoje jų bus mažiausiai“, – sako A. Nagelytė.

(Plačiau...)

Švęsime Lietuvos kariuomenės dieną (0)

Lapkričio 23 d., minint Lietuvos kariuomenės dieną, Vilniuje, Katedros aikštėje, vyks iškilminga karių rikiuotė ir karių paradas Gedimino prospektu iki Nepriklausomybės aikštės. Rikiuotėje dalyvaus per 400 Lietuvos karių. Prie jų prisijungs ir šiuo metu Lietuvoje bendrose pratybose su Lietuvos kariais dalyvaujantys užsienio šalių kariai.

(Plačiau...)

Į Lietuvą sliūkina šalčiai (0)

Lapkričiui persiritus į antrąją pusę, į Lietuvą pamažu ateina šaltesni orai - šią savaitę dienomis didžiausia prognozuojama oro temperatūra sieks vos 4 laipsnius šilumos, o naktimis oras šals iki -5 laipsnių.

(Plačiau...)

Augintinius bus būtina ženklinti mikroschemomis, keisis jų pasai (0)

Nuo sausio 1 d. įsigaliojo tvarka, kad visi šunys, katės ir šeškai privalo būti paženklinti mikroschemomis ir registruojami Gyvūnų augintinių registre. Tačiau specialistų ir gyvūnų teisių gynėjų lauktai naujovei  priešinasi dalis augintojų, baimindamiesi papildomų išlaidų.

(Plačiau...)

Su elektroninės bankininkystės sukčiais susidūrė beveik kas dešimtas (0)

Beveik kas dešimtas Lietuvos gyventojas teigia, jog yra tekę susidurti su sukčiais, bandžiusiais išvilioti elektroninės bankininkystės prisijungimo slaptažodžius. Taip nurodė 9 proc. šalies gyventojų, rodo "Danske Bank" užsakymu atliktas bendrovės "Rait" tyrimas.

(Plačiau...)

2013 m. Lietuvoje fiksuota per 25 tūkst. kibernetinių atakų incidentų (0)

Kibernetinių atakų incidentų skaičių Ryšių reguliavimo tarnyboje fiksuojama vis daugiau, vien tik 2013 metais - per 25 tūkstančių incidentų. 

(Plačiau...)

Pradedamos taikyti baudos už energinių gėrimų pardavimą nepilnamečiams (0)

Energinius gėrimus nepilnamečiams pardavusieji ar nupirkusieji bus baudžiami piniginėmis baudomis. Lapkričio 1-ąją įsigalioja tai numatančios Administracinių teisės pažeidimų kodekso pataisos.

(Plačiau...)

Laukime svečių iš šiaurės (0)

Baigėsi spalis. Matę du trečdalius šilto rudens, žinome, kad kol kas turėjome nepakartojamą metą – daug šilumos, giedros, geltonų lapų ir geros nuotaikos. Iš tikrųjų taip nutinka ne kasmet, todėl tokį gamtos turtą ir tokią mūsų pačių patirtį turėtume vertinti ir branginti.

(Plačiau...)

Veterinarijos gydytojas: kaulai nepadeda, šunims reikia valyti dantis (0)

Nors veterinarai rekomenduoja ir gyvūnams valyti dantis, ne kiekvienas augintinis pasiduoda tokiai procedūrai. Į ją numojus ranka šunims ir katėms susidaro dantų akmenys. Jų nepašalinus dantys sugenda, juos skauda, gyvūnai negali ėsti. Apie šią problemą rašo portalas lzinios.lt

(Plačiau...)

Mirties priežastys Lietuvoje nesikeičia (0)

Pagrindinės Lietuvos gyventojų mirties priežastys nesikeičia - pernai 84 proc. gyventojų mirė nuo kraujotakos sistemos ligų, piktybinių navikų ir dėl išorinių mirties priežasčių. 

(Plačiau...)

Keliais judės daug karinės technikos (0)

Ruošiantis lapkričio 2–14 dienomis vyksiančioms tarptautinėms pratyboms „Geležinis kardas 2014“, Lietuvoje vyksta didelis karių ir karinės technikos judėjimas. Lietuvos ir sąjungininkų kariai dalyvauti pratybose vyksta į du pagrindinius Lietuvos kariuomenės poligonus – Gaižiūnų (Jonavos r.) ir Generolo Silvestro Žukausko Pabradėje (Švenčionių r.).

(Plačiau...)

Pro Klaipėdos jūros vartus įplaukė SGD terminalo laivas - saugykla "Independence" (0)

Vėjuotą ir apniukusį pirmadienio rytą pro Klaipėdos jūros vartus įplaukė suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo laivas-saugykla "Independence".

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook